Page 1 of 1
Slavija 630 preuređena
Posted: 28 Nov 2010, 21:34
by Maki
Jedna totalno preuređena Slavija 630
Trebalo nam je cijelo ljeto ali se isplatilo
Na njoj je promjenjen kundak, podkundak, prefarbana je i prelakirana.
Re: Slavija 630 preuređena
Posted: 29 Nov 2010, 00:55
by Mike_Torello
Ljevak?
Re: Slavija 630 preuređena
Posted: 29 Nov 2010, 11:02
by Roly
Od koje je puške stabilizator. Ni jedna slavija nema stabilizator. Pošto sam uništio prednji nišan na gamo hunter 440 jedna od mogućnosti je ugradnja stabilizatora sa nišanom na sebi. Našao sam u pevecu od hatsana stabilizator ima isti fi kao i gamo jedino mi se mušica ne dopada jer je dosta dedela. Kolko si ga platio? Upevecu je 39 kn. I učvršćuje se sa imbusom sa strane.
Re: Slavija 630 preuređena
Posted: 30 Nov 2010, 23:49
by Maki
Roly wrote:Od koje je puške stabilizator. Ni jedna slavija nema stabilizator. Pošto sam uništio prednji nišan na gamo hunter 440 jedna od mogućnosti je ugradnja stabilizatora sa nišanom na sebi. Našao sam u pevecu od hatsana stabilizator ima isti fi kao i gamo jedino mi se mušica ne dopada jer je dosta dedela. Kolko si ga platio? Upevecu je 39 kn. I učvršćuje se sa imbusom sa strane.
Stabilizator je rađen kod tokara po narudžbi.