Page 1 of 1
Usminkana HW-80
Posted: 14 Apr 2008, 15:39
by Mike_Torello
dakle, samo malo estetski dotjerana
Stavio sam 22mm oblogu cijevi
sama puska je teska 4kg, na njoj je optika ON-M76B
koja je takodjer prilicno teska, a sad jos ova obloga...
morat cu ju vagnuti ali ima preko 5kg sigurno

Re: Usminkana HW-80
Posted: 16 Apr 2008, 12:25
by k.horvat
Koji materijal je obloga?
I kak to da ti se mama tako lako prisulja iza ledja, malo smo se opustili?

Re: Usminkana HW-80
Posted: 17 Apr 2008, 20:12
by Knife_maniac
Crni mat sprej kazes ?
Sta bjase sa onom "brunazom" sa pregoritim uljem ?
Re: Usminkana HW-80
Posted: 17 Apr 2008, 20:41
by Mike_Torello
Puno posla oko toga, nisam imao posudu za potopit ju u ulje odjednom pa sam odustao... puno posla, priprema, materijala, zajebancije, vremena a rezultat je isti...

Re: Usminkana HW-80
Posted: 17 Apr 2008, 22:52
by patch
Izgleda sasvim pristojno. Mozda samo malo doraditi oko usta cijevi - da izgleda kao iz 1 dijela.
Re: Usminkana HW-80
Posted: 17 Apr 2008, 23:51
by Knife_maniac
De reci jel si tu spuzvu stavljao i na straznji kraj (ovdje gdje je vijak) i kako si rijesio da ne ulazi vlaga ?
