Page 1 of 1

savijet

Posted: 16 May 2011, 19:07
by cybertronic
Moze li mi netko reci koliko vrijedi ovaj noz, eventualno kvalitet i drugo?

Re: savijet

Posted: 17 May 2011, 06:36
by patch
Daj stavi koju detaljniju sliku.

Re: savijet

Posted: 17 May 2011, 10:32
by Mr.Cabdriver
Bok,

Po meni je i 50 kuna previše. Ima mi jako puno karakteristika kineske proizvodnje, tako da se ne nadaš nekoj realnoj vrijednosti. Oštrica mi liči na united cutlery boot dagger, imao sam ga, ne vrijedi ništa osim za probušit šaku u onoj igri zabadanja noža među prstima u stol.

Naravno, ne sumnjam da bi se nekog neinformiranog ubijedilo da vrijedi 100 eurića.