Page 1 of 1
prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 31 Aug 2011, 13:39
by Šicamu
streljački savez Zagreba organizira prvenstvo Zgb-a u gađanju puškom VK 7,9mm, PAP,
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.
poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli
prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 31 Aug 2011, 15:22
by Original_G
Otvoreno?
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 31 Aug 2011, 18:55
by oštrostrijelac
Oni koji još nisu počeli sa pripremama neka se zamisle, pošto su još samo 3 termina za trening na potočiću.
Hmm, možda nekima niti ne treba trening prije natjecanja, več im je dovoljno otpucati 10-ak metaka probe
Pouzdano znam da se neki pripremaju na drugim strelištima po lijepoj našoj, te da im potočić bude samo usputna stanica do Drenove.
Oni koji misle na PH, a nisu još bili na Drenovi, imaju priliku strelište upoznati u subotu 3. rujna, kada je tamo natjecanje u pogađanju iz tanđare.
Vidimo se.

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 05 Sep 2011, 13:30
by oštrostrijelac
Samo su još treninzi u utorak i četvrtak preostali pred prvenstvo Zagreba, a koje je ovaj vikend na Vrapčanskom potoku.
Prekjučer sam u Rijeci probao najnoviju laboraciju i mislim da je jaako dobra, pa s nestrpljenjem očekujem PGZ i PH.
Budemo videli dal je to na Drenovi bila samo početnička sreća
Ako nije tako, onda imam dobar metak za M48A iz kojeg pucam, te bih mogao biti konkurentan na predstojeća tri ovosezonska natjecanja.
Da li netko zna koliki je državni rekord u vojničkoj pušci
Pozdraf.
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 05 Sep 2011, 13:43
by oštrostrijelac
Vidi,vidi.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le3839.pdf
Treba pogoditi 13 centara i 7 devetki da bi se postavio novi DR.
Sve to treba napraviti na PH, inače ništa od DR.
Na PGZ se valja približiti toj čarobnoj brojčici.
Cilj je postavljen.
Muš

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 10 Sep 2011, 17:15
by oštrostrijelac
Horor.
Sve je bilo dobro jedno vrijeme , a onda
10 probnih hitaca sam fino opalio završivši sa 9,9 na 2 sata i debekim centrom na 10 sati.
Prvi meč metak 8 u podne, potom muš, 10 na 9...., a što je na kraju bilo 93 kruga u prvoj seriji.
Kad mi je več tako dobro išlo, rekoh idemo dalje.
6; 5; 7; 4; 7; 8; 9.... = 68 ili ukupno 161 krug
Do PH se valja oporaviti od šoka.
Sutra idem vidjeti kaj bum napravil iz papovke

prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 11 Sep 2011, 10:05
by Original_G
A kaj je bilo, s drugom serijom? Vruća cijev? Kondens (ipak je bila sparina do boli), streljivo? Strijelac?
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 11 Sep 2011, 14:07
by oštrostrijelac
Samo nebo zna ....
Nadam se da mi se nebude više dogodilo.
Danas se je pucal PAP 7,62mm
Proba mi je djelovala katastrofalno, ali pošto su zadanja 2 metka bila OK uđoh u meč.
Pucao sam više rekreativno i opušteno, bez zapisivanja pogodaka.
Prva mi je serija djelovala loše.
Pošto me je rukavica žuljala i trnuo mi je mali prst požurih sa drugom serijom.
Uspijeh pogoditi 3 lijepa muša i još ponešto, te na brzinu zbrojih -12.
Odoh sa linije malo na zrak 10-ak minuta, dok i ostatak strelaca nije otpucao.
U probi brzog dijela pogodih nisku sedmicu i 4 pogodka u bijelo desno od niskih do visokih.
Prvih 5 hitaca u 15 sekundi nije bilo tako loše, samo jedan pogodak lijevo gore.
U drugih 5 hitaca brzog dijela 2 su pogodka završila u šesticama gore.
Preciza je na kraju bila 82 + 88 = 170 krugova, a brzi dio 81 ili ukupno 251 krug.
Sve je to na kraju bilo dovoljno za osvajanje naslova prvaka Zagreba

ja

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 11 Sep 2011, 14:28
by zdebat
Čestitam.
Zaboravio si napomenuti da je ostatak natjecatelja debelo iskusniji i bolje potkovaniji u treninzima, naoružanju i streljivu.
Pregazio ih debitant, dobra fora.
Vidim da te moja jučerašnja špotancija šutnula u pravom smijeru.

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 11 Sep 2011, 14:46
by brankec
Najiskrenije čestitke kolegi Oštrom!

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 12 Sep 2011, 10:56
by shuro
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 12 Sep 2011, 15:19
by istra champion
Bilten u prilogu!
čestitke pobjednicima, a najviše prvaku u pištoljskim i revolverskim disciplinama-jedini koji je napravio rezultate

, ostali trebaju još malo vježbati

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 12 Sep 2011, 18:01
by oštrostrijelac
I s moje strane čestitke svim strelcima i strelici na ostvarenim rezultatima
Hvala lijepo na čestitkama.
Toplo se nadam da budem na državnom pogađao bolje, a plasmani da budu isti

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 13 Sep 2011, 19:31
by oštrostrijelac
Evo i meta sa prvenstva Zagreba:
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 18 Sep 2011, 20:40
by Šicamu
sa malim zakašnjenjem, najiskrenije čestitke kolegi forumašu Oštrom
na sjajnom rezultatu
pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Posted: 19 Sep 2011, 22:40
by siniša
Čestitke i od mene sa kašnjenjem
