Page 1 of 1

MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 30 Sep 2011, 22:28
by zdebat

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 01 Oct 2011, 11:39
by Deki
Kao fan Makarova nisam znao da se i ovakvo nešto održava :) ...
Mogli bi nabacit koju sliku poslje natjecanja.

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 04 Oct 2011, 21:54
by oštrostrijelac
Punoljetni fanovi uz investiciju od 70 kunića mogu opaliti 25 hitaca iz aparatića koje osigurava organizator, te vidjeti kakve su im mogučnosti u odnosu na ostale.
Manje iskusni mogu bez grama srama zatražiti i dobiti savjet ili pomoč iskusnijih kolega.
Bitno je slušati suca i pridržavati se jednostavnih pravila sigurnosti i užitak i uspjeh su zagarantirani.
Vidimo se na Makarišiju, pomalo sam se zaželio i kratke cijevi i kratke udaljenosti. :mrgreen:
Puno je veči gušt doživjeti sve izbliza, nego gledati fotke. :idea:

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 09 Oct 2011, 21:48
by oštrostrijelac
Ipak nisam otišao na Makarishy. :A22:
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi :A14:

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 09 Oct 2011, 22:42
by Spinnaker
oštrostrijelac wrote:Ipak nisam otišao na Makarishy. :A22:
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi :A14:
toliko smo se smrzli da još drhtimo...tamo je ko u cuckarnici

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 09 Oct 2011, 22:48
by zdebat
Iskusni kažu da je temperatura na vrapčaku na pola od one između zagreba i sljemena. Osobno sam se smrznuo usred ljeta na CISM-i 1999 god. Kada ideš gore, moraš se obući bolje nego za sljeme jer se ne krećeš toliko.

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 10 Oct 2011, 11:03
by shuro
Na prvom Makarishyju kojem sam prisustvovao sam naučio da se treba DOBRO utopliti kad se ide na Vrapčak.
Toliko sam drhtao da je bilo čudo da sam uopće pogodio metu :A03:

Nažalost u nedjelju sam ipak morao odustati, ali slijedeće natjecanje definitivno ne propuštam.

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 10 Oct 2011, 16:18
by Spinnaker
Ja sam pucao ko baba, u probnoj seriji sam napravio 20% vise krugova nego u match seriji sa duplo vise metaka.
U ponovljenoj seriji sam nakupio 60krugova uz jednu jedinicu i jedan promasaj

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 11 Oct 2011, 10:13
by sperac
Pozdrav,
daje se na znanje da je postavljen novi rekord Makarishy kupa ( 95 krugova ).
rezultat je ostvaren u seriji za ponavljanje, tjekom koje se vrijeme u više navrata mjenjalo (sunčano-oblačno), al to nije predstavljalo problem vrhunskom strijelcu i sportašu koji se zove ...? :lol:

Čestitam kolegi :A28:

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 11 Oct 2011, 17:30
by brankec
S onakvom vrstom oružja, u onakvim već opisanim smrznutim uvjetima, 95 krugova može napraviti samo VRHUNSKI strijelac!!

Čestitam!! :A28: Čestitam!! :A28:

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 12 Oct 2011, 18:06
by sperac
budući se rezultati nisu pojavili prilažem iste kao i odgovor na prethodno postavljeno pitanje iz prethodnog posta

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 12 Oct 2011, 18:36
by oštrostrijelac
:A28:
Ipak mu iz kratke ide bolje nego iz duge, a i 12 puta je meta bliže :mrgreen:
Ilija koji puta zna iznenaditi i sam sebe, a kamoli ostale.
Svaka čast :A25:
Čestitke i ostatku hrabrih kratkocijevaca :A28:

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Posted: 13 Oct 2011, 15:03
by oštrostrijelac