Page 1 of 1

HW-80 - Grupiranje bez vjetra

Posted: 15 Apr 2008, 20:14
by Mike_Torello
Weichrauch HW-80
ON-M76B (4x24)
udaljenost 42m
3 vrste diabola, od svakih po 10kom

1. GECO :A07:
optiku sam morao kliknuti 3x u desno sa nule da bi dobio tu grupu...
te diabole su me jako razocarale u zadnje vrijeme, nekad sam s njima
radio najbolju grupu... cak je u pocetku najlosija grupa s mehanikom
ovako izgledala... =( valjda dok se puska nije uhodala...
GECO-01.jpg


2. Crossman Premier :A06:
sve u svemu neloše u odnosu na GECO, no ocekivao sam ipak bolje
rezultate bez vjetra... cijev je malo prljava ali ne vjerujem da mu to
toliko smeta... ali kod njih mi se svidja dobra probojnost pa ce lijepo
stajati sastrane i cekati "posebne namjene" gdje se zahtjeva probojnost
a ne extremna preciznost...
premier-01.jpg
(pucao sam 12kom jer sam mislio da sam 2 sfušao skroz - ali su bili u crnom
ali sam svejedno imao 2 fuša pa ajmo njih lijepo zaboraviti =) :A35:



3. Diana High Power :A02: :A25:
onaj najdalji od crnog je bio prvi... udaljenost je dosta velika a i pocelo
se smrkavati pa sam sve teze gledao kroz optiku, i cinilo mi se da nesto
nije u redu... uopce nisam vidio gdje su pogodci... ali kad sam prisao
blize... :A14: nisam mogao vjerovati... sad sam definitivno otkrio
savrsene diabole za svoju pusku...
DHP-01.jpg
P.S. danas nisam niti jednom uspio pogoditi limenu 200l bacvu na 150m :A22:
sve je mokro i nema prasine da vidim sto se dogadja i kuda diabole bjeze
:A10:

Re: HW-80 - Grupiranje bez vjetra

Posted: 15 Apr 2008, 23:21
by Knife_maniac
Vidis ove Diana HP su skoro zavrsile kao utezi za pecanje :A13: ali sam se u zadnji tren sjetio tebe :A21:

Re: HW-80 - Grupiranje bez vjetra

Posted: 15 Apr 2008, 23:34
by Mike_Torello
Knife_maniac wrote:Vidis ove Diana HP su skoro zavrsile kao utezi za pecanje :A13: ali sam se u zadnji tren sjetio tebe :A21:
Svaka cast =) odlicni su =) :A02:

Re: HW-80 - Grupiranje bez vjetra

Posted: 15 Apr 2008, 23:36
by Knife_maniac
Posto cu i dalje experementirati sa dijabolama i traziti one idealne za moju krntiju mozda se jos koji put nadju neke pre teske pa znam na koju ih adresu uputiti :A09: :A26:

Re: HW-80 - Grupiranje bez vjetra

Posted: 16 Apr 2008, 10:07
by k.horvat
Diana HP su mi se pokazali kao streljivo koje najbolje drzi grupu.
Ali na svakih 10 kom po jedan "zaluta" na 5 cm od grupe. (na 25 met.) :A07: