Page 1 of 1

Kako Ubrzati Mozillu

Posted: 11 Nov 2011, 16:55
by Papilon
1.Otvorite Mozillu(ako niste), te u address bar upišite about:config
2.Pojavit če se upozorenje koje vas obavještava da morate biti oprezni pri rukovanju opcija
3:U Filter upišite network.http
Sada pažljivo sljedite što če te i kako izmjenit:
network.http.pipelining-dvaput kliknite na njega i promjenite false u true
network.http.pipelining.maxrequests-dvaput kliknite im po želji stavite broj koji če odrediti koliko če preglednik slati zahtjeva vama.Preporučujem od 20-50,nemojte više jer postoji opastnost od preopterećenja servera.
network.http.proxy.pipelining-dva put kliknite na njega i promjenite false u true.

Probajte nećete zažaliti!!

Re: Kako Ubrzati Mozillu

Posted: 11 Nov 2011, 17:23
by PUNISHER1987
Hvala na informaciji, osobno koristim Google Chrome jer mi je puno bolji od Mozzile!!

Pozzz

Re: Kako Ubrzati Mozillu

Posted: 11 Nov 2011, 18:12
by insensate
Imao sam slične upute isto s tim stvarima ali mi je još usporilo net. Ova tvoja metoda je dobra. . Ja sam onaj broj stavio 40 i puno brže otvara stranice. Preporučam!