Kako Ubrzati Mozillu
Posted: 11 Nov 2011, 16:55
1.Otvorite Mozillu(ako niste), te u address bar upišite about:config
2.Pojavit če se upozorenje koje vas obavještava da morate biti oprezni pri rukovanju opcija
3:U Filter upišite network.http
Sada pažljivo sljedite što če te i kako izmjenit:
network.http.pipelining-dvaput kliknite na njega i promjenite false u true
network.http.pipelining.maxrequests-dvaput kliknite im po želji stavite broj koji če odrediti koliko če preglednik slati zahtjeva vama.Preporučujem od 20-50,nemojte više jer postoji opastnost od preopterećenja servera.
network.http.proxy.pipelining-dva put kliknite na njega i promjenite false u true.
Probajte nećete zažaliti!!
2.Pojavit če se upozorenje koje vas obavještava da morate biti oprezni pri rukovanju opcija
3:U Filter upišite network.http
Sada pažljivo sljedite što če te i kako izmjenit:
network.http.pipelining-dvaput kliknite na njega i promjenite false u true
network.http.pipelining.maxrequests-dvaput kliknite im po želji stavite broj koji če odrediti koliko če preglednik slati zahtjeva vama.Preporučujem od 20-50,nemojte više jer postoji opastnost od preopterećenja servera.
network.http.proxy.pipelining-dva put kliknite na njega i promjenite false u true.
Probajte nećete zažaliti!!