Page 1 of 1

Kamere u Zagrebu!!

Posted: 17 Nov 2011, 19:59
by PUNISHER1987
Evo upravo gledam vijesti i vidim da se postavljaju kamere po Zagrebu!!

Sve više i više se zadire u privatnost običnih ljudi!!

Čini mi se da slijedimo trend SAD-a, Velike Britanije, Engleske i drugih razvijenijih država koje bez problema snimaju svoje građane!!

Jedino pozitivno je što će bar donekle opasti stopa kriminala.

Zanimaju me vaša mišljenja o ovom!!

Pozzzz

Re: Kamere u Zagrebu!!

Posted: 17 Nov 2011, 20:28
by Original_G
Na javnim otvorenim prostorima nema privatnosti.

ak bolje pogledaš, snima se već manje/više sve, od ustanova, ureda, banaka, pošta, , dućana, lutrije, škola........

Za privatno postoje privatni prostori.

Sve u svrhu "zaštite" :twisted:

Re: Kamere u Zagrebu!!

Posted: 17 Nov 2011, 20:41
by IgyBoy
Nije to nis cudnog, sve mi vise lici na to da nas budu cipirali i oznacavali ko zivotinje.

Re: Kamere u Zagrebu!!

Posted: 17 Nov 2011, 20:58
by Spinnaker
IgyBoy wrote:Nije to nis cudnog, sve mi vise lici na to da nas budu cipirali i oznacavali ko zivotinje.
na uho, ko svinjče :twisted:

Kamere u Zagrebu!!

Posted: 17 Nov 2011, 22:49
by Original_G
Imas jmbg, oib, deponirani otisak, osobnu i biometricku putovnicu, jos se ne osjecas čipiran?

Btw. na zapadu kojeg kopiramo nema osobne a kamo li otisaka na mupu!

Re: Kamere u Zagrebu!!

Posted: 18 Nov 2011, 01:11
by Mike_Torello
ae, jer su oni cipirani =) LOL

Re: Kamere u Zagrebu!!

Posted: 18 Nov 2011, 09:03
by Papilon
IgyBoy wrote:Nije to nis cudnog, sve mi vise lici na to da nas budu cipirali i oznacavali ko zivotinje.
Poslije te bar lako pronađu.... :mrgreen: