Page 1 of 1
Kamere u Zagrebu!!
Posted: 17 Nov 2011, 19:59
by PUNISHER1987
Evo upravo gledam vijesti i vidim da se postavljaju kamere po Zagrebu!!
Sve više i više se zadire u privatnost običnih ljudi!!
Čini mi se da slijedimo trend SAD-a, Velike Britanije, Engleske i drugih razvijenijih država koje bez problema snimaju svoje građane!!
Jedino pozitivno je što će bar donekle opasti stopa kriminala.
Zanimaju me vaša mišljenja o ovom!!
Pozzzz
Re: Kamere u Zagrebu!!
Posted: 17 Nov 2011, 20:28
by Original_G
Na javnim otvorenim prostorima nema privatnosti.
ak bolje pogledaš, snima se već manje/više sve, od ustanova, ureda, banaka, pošta, , dućana, lutrije, škola........
Za privatno postoje privatni prostori.
Sve u svrhu "zaštite"

Re: Kamere u Zagrebu!!
Posted: 17 Nov 2011, 20:41
by IgyBoy
Nije to nis cudnog, sve mi vise lici na to da nas budu cipirali i oznacavali ko zivotinje.
Re: Kamere u Zagrebu!!
Posted: 17 Nov 2011, 20:58
by Spinnaker
IgyBoy wrote:Nije to nis cudnog, sve mi vise lici na to da nas budu cipirali i oznacavali ko zivotinje.
na uho, ko svinjče

Kamere u Zagrebu!!
Posted: 17 Nov 2011, 22:49
by Original_G
Imas jmbg, oib, deponirani otisak, osobnu i biometricku putovnicu, jos se ne osjecas čipiran?
Btw. na zapadu kojeg kopiramo nema osobne a kamo li otisaka na mupu!
Re: Kamere u Zagrebu!!
Posted: 18 Nov 2011, 01:11
by Mike_Torello
ae, jer su oni cipirani =) LOL
Re: Kamere u Zagrebu!!
Posted: 18 Nov 2011, 09:03
by Papilon
IgyBoy wrote:Nije to nis cudnog, sve mi vise lici na to da nas budu cipirali i oznacavali ko zivotinje.
Poslije te bar lako pronađu....
