Page 1 of 1
35. TROFEJ MLADOSTI
Posted: 06 Dec 2011, 23:18
by oštrostrijelac
Iskrene čestitke svim natjecateljima na ostvarenim rezultatima, prvenstveno našim samozatajnim forumašima
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4573.pdf
Ima prekrasnih rezultata
Neki su se stvarno napromašivali devetki.
Koji je razlog nezavršavanja meča nakon otpucane 51. dijabole

...
Re: 35. TROFEJ MLADOSTI
Posted: 06 Dec 2011, 23:26
by oštrostrijelac
Fotke se mogu pogledati na:
https://picasaweb.google.com/1072604204 ... dostTrophy#
Nije mi palo na glavu nazočiti

Re: 35. TROFEJ MLADOSTI
Posted: 07 Dec 2011, 00:01
by zdebat
Nisi puno propustio. Osim što je bilo jako puno natjecateljki i natjecatelja (ove godine stigli i makedonci) izuzmemo li Krištu naši su bili očajni.
Re: 35. TROFEJ MLADOSTI
Posted: 07 Dec 2011, 00:42
by oštrostrijelac
Evo što pišu na stranici SSS na temu ovog natjecanja
http://www.serbianshooting.rs/
Re: 35. TROFEJ MLADOSTI
Posted: 07 Dec 2011, 17:33
by zdebat
To je to. Srbe se ne umisle i ne dignu nos kada postignu međunarodni jak rezultat. Naši (a znam ih sve i svi su mi prošli kroz ruke na kontroli ) postanu jako pametni, velike face, uvijek im je netko drugi kriv a samo oni (i njihova oprema) su idealni. I onda nestanu...
Re: 35. TROFEJ MLADOSTI
Posted: 07 Dec 2011, 19:19
by Highroller
Natjecanja poput ovoga turnira mladosti prvenstveno služe kao kontrolna natjecanja. Na trofeju mladosti imate priliku izvršiti tehničku kontrolu opreme jer ako kod zdebata prođe na evropsko prvenstvo ideš mirne duše, zatim možete izvesti razne nove taktike u meću u vrhunskom okruženju. Ako ste neki vrhunski strijelac imate priliku pospremit nešto eura u džep.
Ja na ovakva natjecanja idem prvenstveno zbog skupljanja iskustva i znanja, uvijek se ima vidjeti nešto novo u izvedbi i taktici.
Rezultat - sića
