Page 1 of 1

Da li ljudi mogu biti ovako glupi??

Posted: 13 Feb 2012, 09:34
by PUNISHER1987
Nisam mogao vjerovati kako su pojedinci glupi i primitivni, jednostavno mi ne ide u glavu kako netko može raditi ovakvo što:

http://www.youtube.com/watch?v=KKTqCBPT ... ure=fvwrel

Po mom mišljenju ovakvi likovi su zreli za to da dobiju metak ravno u čelo, ali bojim se da bi samo napravio propuh u tim ludim

glavama kad ionako mozga nemaju, a to se vidi po njihovim postupcima i ponašanju!! :A10: :A10:

Re: Da li ljudi mogu biti ovako glupi??

Posted: 13 Feb 2012, 09:56
by Hawk
Moderna verzija bolesnih navika anglo-saksonske vlastele...Fox Hunt...perverzija obična... :mrgreen:

Re: Da li ljudi mogu biti ovako glupi??

Posted: 02 Mar 2012, 00:33
by bitanga
koji retardirani idioti,tipično američki...metak u čelo je rasipanje,macom u čelo...

Re: Da li ljudi mogu biti ovako glupi??

Posted: 02 Mar 2012, 11:41
by lex-lutor
bitanga wrote:........... rasipanje,macom u čelo...
Alfred Einstein je jednom davno izjavio: Svemir i ljudska glupost su beskonacni, mada za svemir jos nisam 100% siguran !

Re: Da li ljudi mogu biti ovako glupi??

Posted: 02 Mar 2012, 12:15
by PUNISHER1987
Znači ljudska glupost je beskonačna, ali ovdje nije u pitanju glupost nego idiotizam i primitivizam, želio bih uzeti četverokotač i naganjat ove budale sve dok ne crknu od umora!! :A10: :A10: