Page 1 of 1

Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 23 Mar 2012, 15:49
by canon11
Poštovani strijelci,

Streljački klub Metak tradicionalno organizira natjecanje u velikokalibarskom pištolju i revolveru u disciplinama 10+10. Natjecanje je pojedinačno i ekipno u dvije kategorije: A (više od 160 krugova) i B (manje od 160 krugova na državnom ili županijskom prvenstvu protekle godine). Natječe se prema pravilima HSS-a za nacionalni program.

Početak natjecanja je 21. travnja 2012. godine u 9 sati na streljani Pampas u Osijeku. Cijena kotizacije je 50 kuna za jedno oružje, 80 za dva oružja i ekipe 30 kuna. Članovi ekipe su slobodog izbora i ne moraju biti iz istog kluba. Nakon natjecanja organizator će dodjeliti medalje i plakete.
plakat KUP METAK poziv.jpg

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 23 Apr 2012, 00:07
by canon11
Rezultate i fotke sa ovog natjecanja možete vidjeti na www.metak.hr
Pozz

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 23 Apr 2012, 08:18
by istra champion
Čestitke osvajačima medalja :A28: .
Nije valjda da su te obični TS pobijedili :mrgreen: :?:

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 23 Apr 2012, 09:52
by canon11
Pa eto vidiš, osramotio sam Sig hammerli familiju :) ali osveta je jaca nego ikad :))))

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 24 Apr 2012, 00:55
by pele140
canon11 wrote:Pa eto vidiš, osramotio sam Sig hammerli familiju :) ali osveta je jaca nego ikad :))))
to ti je tako kad organizirate kup na krivi dan

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 24 Apr 2012, 17:41
by Lucciano

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 24 Apr 2012, 23:13
by oštrostrijelac
pele140 wrote:to ti je tako kad organizirate kup na krivi dan
Čestitke i tebi kolega pele140, uz želju da te bolja polovica svesrdno podupire u aktivnom bavljenju ovim, svima nama dragim, sportom. :A25:

Re: Poziv na natjecanje VK - 5. Kup Metak

Posted: 25 Apr 2012, 00:00
by risbo
Lucciano wrote:Ček ček jel to ovaj?

http://www.czub.cz/en/catalog/79-pistol ... PORTS.aspx
A i obicna ceza mu je bila za vratom

Cestitke kolegi peleu140 imat ces priliku na extrimu pokazati sta znas! :A25: