Pritisak
Posted: 27 Apr 2012, 22:18
Zanimljiv slučaj na Svjetskom kupu u Londonu zbio se danas.
Sa samo jednim pogođenim golubom od zadnja dva, ovaj bi strelac raspucavao za mjesto u finalu, a sa oba pogođena u finale bi ušao kao vodeči, ali...
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
Evo i konačnih rezultata: http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0
Dakle, trenutak (zapravo dva) nepažnje i odmah si 15., a ne među finalistima
Nešto slično bi se moglo reči i za našeg olimpijca, ali unatoč svemu zaslužuje čestitke, te želje za boljim plasmanom na Olimpijadi.
Sve ovo potvrđuje uzrečicu da je golub velik kak Katedrala
Sa samo jednim pogođenim golubom od zadnja dva, ovaj bi strelac raspucavao za mjesto u finalu, a sa oba pogođena u finale bi ušao kao vodeči, ali...
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
Evo i konačnih rezultata: http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0
Dakle, trenutak (zapravo dva) nepažnje i odmah si 15., a ne među finalistima
Nešto slično bi se moglo reči i za našeg olimpijca, ali unatoč svemu zaslužuje čestitke, te želje za boljim plasmanom na Olimpijadi.
Sve ovo potvrđuje uzrečicu da je golub velik kak Katedrala