Page 1 of 1

Pritisak

Posted: 27 Apr 2012, 22:18
by oštrostrijelac
Zanimljiv slučaj na Svjetskom kupu u Londonu zbio se danas.
Sa samo jednim pogođenim golubom od zadnja dva, ovaj bi strelac raspucavao za mjesto u finalu, a sa oba pogođena u finale bi ušao kao vodeči, ali...
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30

Evo i konačnih rezultata: http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0

Dakle, trenutak (zapravo dva) nepažnje i odmah si 15., a ne među finalistima :A00:

Nešto slično bi se moglo reči i za našeg olimpijca, ali unatoč svemu zaslužuje čestitke, te želje za boljim plasmanom na Olimpijadi.

Sve ovo potvrđuje uzrečicu da je golub velik kak Katedrala :idea: