Turnir sv. Duje 2012. Stobreč
Moderator: Original_G
Turnir sv. Duje 2012. Stobreč
U ime organizatora turnira zahvaljujem se svima što su se odazvali pozivu i uveličali ovaj prvi turnir u povodu sv.Duje i nadamo se da će postati tradicionalan.
Uživajte!
http://www.youtube.com/watch?v=_UdSuoeugaA
Uživajte!
http://www.youtube.com/watch?v=_UdSuoeugaA
Re: Turnir sv. Duje 2012. Stobreč
čestitke od mene
zna li iko di u splitu ili okolici ima streljana uređena za VK pušku
isto tako me zanima mogu li ja ode u stobreč doci sa tuđim pištoljem jer ja nemam ništa za streljaštvo, naravno posjedujen dozvolu za držanje i nošenje drugog oružja
zna li iko di u splitu ili okolici ima streljana uređena za VK pušku
isto tako me zanima mogu li ja ode u stobreč doci sa tuđim pištoljem jer ja nemam ništa za streljaštvo, naravno posjedujen dozvolu za držanje i nošenje drugog oružja
Re: Turnir sv. Duje 2012. Stobreč
Ako misliš na VK karabin, onda sportske streljane nema.zna li iko di u splitu ili okolici ima streljana uređena za VK pušku
isto tako me zanima mogu li ja ode u stobreč doci sa tuđim pištoljem jer ja nemam ništa za streljaštvo, naravno posjedujen dozvolu za držanje i nošenje drugog oružja
U Stobreč sa tuđim ne možeš doći ako nemaš nikakvu dozvolu za pištolj, ali možeš pucati
sa klubskim pištoljem.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


