Page 1 of 1
Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 26 Jun 2012, 21:28
by Wagner
U subotu 14. srpnja 2012. će se u Rijeci održati drugi po redu streljački turnir pod nazivom "Dani Drenove" u organizaciji G.S.K. "RIJEKA". Pozivaju se svi strijelci koji imaju potrebne norme da se prijave. Norme su potrebne kako bi se smanjio broj strijelaca i povećala kvaliteta turnira. Pucaju se dvije discipline (VK pištolj i VK revolver) prema pravilima HSS-a bez ikakvih modifikacija. Kapacitet streljane je takav da se moraju uvesti norme koje iznose 140 krugova odpucanih u zadnjih godinu dana...
Dobrodošli!
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 11 Jul 2012, 20:30
by Wagner
Pozdrav svima, u prilogu je raspored natjecanja u subotu 14.07.2012.
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 17 Jul 2012, 15:01
by istra champion
Bilten u prilogu!
Čestitke majstorima

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 17 Jul 2012, 16:33
by lex-lutor
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 17 Jul 2012, 19:17
by sperac
Čestitam svima koji su se natjecali a posebno najuspješnijim.
Nažalost sa posuđenom CZ 97 opet nisam postigla rezultat koji sam očekivao (200 krugova).
Nakon mršavih 96 u precizi i probe u brzoj (47) dalje nije išlo.
Nadam se da cu slijedeći put spojiti sve od početka do kraja

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 17 Jul 2012, 22:02
by Wagner
Bit će bolje, evo vidi mene, ja precizu odradio čisto OK (94) a onda ga usro u brzoj da te bog sačuva! Hehehe, nema koncentracije na posao, mozak je bio na paši i onda se lupa po peticama ili izvan mete!
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Posted: 17 Jul 2012, 22:42
by sperac
Hehe, nekad sam sretan kad je petica

u brzoj, al bilo je i promašaj u brzoj i to prvi metak!