Page 1 of 1

Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 26 Jun 2012, 21:28
by Wagner
U subotu 14. srpnja 2012. će se u Rijeci održati drugi po redu streljački turnir pod nazivom "Dani Drenove" u organizaciji G.S.K. "RIJEKA". Pozivaju se svi strijelci koji imaju potrebne norme da se prijave. Norme su potrebne kako bi se smanjio broj strijelaca i povećala kvaliteta turnira. Pucaju se dvije discipline (VK pištolj i VK revolver) prema pravilima HSS-a bez ikakvih modifikacija. Kapacitet streljane je takav da se moraju uvesti norme koje iznose 140 krugova odpucanih u zadnjih godinu dana...
Dobrodošli!

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 11 Jul 2012, 20:30
by Wagner
Pozdrav svima, u prilogu je raspored natjecanja u subotu 14.07.2012.
:A25:

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 17 Jul 2012, 15:01
by istra champion
Bilten u prilogu!
danidrenove2012rez.pdf
(116.02 KiB) Downloaded 33 times
Čestitke majstorima :A25:

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 17 Jul 2012, 16:33
by lex-lutor
Vidim ja da cu morati jos dosta palente pojesti prije nego se priblizim ovima na >170 Krugova....Ta meta se stalno mice i nikako da stane kad nisanim u nju..... :A02: :A02: :A02: :A02: :A02:

Morat cu se javiti na TT kup, iz toga nikada u zivotu nisam pucao pa mozda imam neke sanse.... Istra-C prontaj jeno dva dobra TT-a i nesto patroni da gremo sbuzat crni krohg.......

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 17 Jul 2012, 19:17
by sperac
Čestitam svima koji su se natjecali a posebno najuspješnijim.
Nažalost sa posuđenom CZ 97 opet nisam postigla rezultat koji sam očekivao (200 krugova).
Nakon mršavih 96 u precizi i probe u brzoj (47) dalje nije išlo.
Nadam se da cu slijedeći put spojiti sve od početka do kraja ;) :D

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 17 Jul 2012, 22:02
by Wagner
Bit će bolje, evo vidi mene, ja precizu odradio čisto OK (94) a onda ga usro u brzoj da te bog sačuva! Hehehe, nema koncentracije na posao, mozak je bio na paši i onda se lupa po peticama ili izvan mete! :A02:

Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10

Posted: 17 Jul 2012, 22:42
by sperac
Hehe, nekad sam sretan kad je petica :lol: u brzoj, al bilo je i promašaj u brzoj i to prvi metak!