Page 1 of 1

TT-kup i Noćno gađanje

Posted: 13 Jul 2012, 19:13
by Wagner
Pozdrav još jednom,
u prilogu je poziv na tradicionalni "TT-kup" odnosno na "Dane grmljavine" koji se održavaju 21. srpnja na strelištu "Vladimir Gortan" na Drenovi. Raspis je u prilogu. Također podsjećamo da je isti dan, ili bolje reći tu noć (21/22.07) i tradicionalno noćno gađanje u organizaciji S.K. "Lokomotive". Gađa se MK puškom. Raspis također u prilogu.
:A25:

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Posted: 13 Jul 2012, 20:31
by šile
Na kojoj udaljenosti se pucaju mete sa malokalibarkom ?

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Posted: 13 Jul 2012, 20:33
by lex-lutor
A di je dodatna oprema :

- prase
- janje
- cevapi
- piva
- hostese

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Posted: 13 Jul 2012, 21:07
by Wagner
MK puška se puca na 50m.
Ima i dosta dodatne opreme, klope i cuge neće falit, ovo o hostesama podržavam apsolutno :A25: ali nisam organizator pa ću prenijeti zahtjeve.
:A13:

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Posted: 13 Jul 2012, 22:17
by šile
hvala za info.

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Posted: 24 Jul 2012, 20:42
by Wagner
Rezultate "TT kupa" i "8. Riječkih ljetnih noći" možete naći na web stranicama Streljačkog saveza PGŽ.
http://www.streljacki-savez-pgz.hr/