TT-kup i Noćno gađanje
Posted: 13 Jul 2012, 19:13
Pozdrav još jednom,
u prilogu je poziv na tradicionalni "TT-kup" odnosno na "Dane grmljavine" koji se održavaju 21. srpnja na strelištu "Vladimir Gortan" na Drenovi. Raspis je u prilogu. Također podsjećamo da je isti dan, ili bolje reći tu noć (21/22.07) i tradicionalno noćno gađanje u organizaciji S.K. "Lokomotive". Gađa se MK puškom. Raspis također u prilogu.
u prilogu je poziv na tradicionalni "TT-kup" odnosno na "Dane grmljavine" koji se održavaju 21. srpnja na strelištu "Vladimir Gortan" na Drenovi. Raspis je u prilogu. Također podsjećamo da je isti dan, ili bolje reći tu noć (21/22.07) i tradicionalno noćno gađanje u organizaciji S.K. "Lokomotive". Gađa se MK puškom. Raspis također u prilogu.