Page 1 of 1

Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 10 Aug 2012, 09:26
by lex-lutor
Ne znam da li je ovo već bilo popraćeno na forumu ali djeluje jako zanimljivo:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... rince.html

1. Mi poklanjamo Amerima 1200 komada AK-47
2. Neteko je nekakvom matematikom dosao do zakljucka da 1200 kom AK-47 vrijedi cca 500 000 Kn.
3. To znaci da jedan AK-47 kosta cca 450 KN
4. TKO JE OVDJE LUD ????????

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 10 Aug 2012, 11:39
by sin

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 10 Aug 2012, 11:49
by lex-lutor
Zalosno, bolje bi mu bilo da place.

Pitamo se samo u kojem rodu JNA je bio pa da nije zapamtio osnovne stvari iz prasinarske obuke, mozda se i izvukao od sluzenja mada 85/86 to bas i nije bilo tako lako....no u svakom slucaju ni 90-h znaci nije bio blizu naoruzanja...???

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 10 Aug 2012, 14:42
by Hawk
I to nam je premijer... Ma kreten obični... što drugo reći...???

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 10 Aug 2012, 14:50
by Hawk
lex-lutor wrote: 1. Mi poklanjamo Amerima 1200 komada AK-47
2. Neteko je nekakvom matematikom dosao do zakljucka da 1200 kom AK-47 vrijedi cca 500 000 Kn.
3. To znaci da jedan AK-47 kosta cca 450 KN
4. TKO JE OVDJE LUD ????????
Ovako... koliko ja znan, cijena raznik kopija AK-47, za vrime domovinskog rata, na crnon tržištu, vani, na veće količine, bila je 200 DM po komadu. (to što su se oni pojedinačno prodavali za 2000 DM, to je već druga priča). Sada DM izjednačimo s Euro i to ti je 200 Eura, a to je oko 1500 Kn. To su bili novi, a ovo sada su polovni, pa 450 Kn i nije neko iznenadjenje. Račun jednostavan...

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 10 Aug 2012, 23:23
by Mike_Torello
+ popust na kolicinu

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 11 Aug 2012, 22:21
by PUNISHER1987
Hawk wrote:
I to nam je premijer... Ma kreten obični... što drugo reći...???
Hawk malo je reći da nam je premijer kreten, on je IDIOT i to takve vrste da je jedini primjerak na čitavom svijetu, a to da li je služio vojsku, ma nema pojma, kažu da je čuvao ovce ali ni to nije bio dobar posao za njega jer mu je pola stada pobjeglo!!!

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 11 Aug 2012, 23:15
by lex-lutor
Znas kako ide ona prica kada je Siptar pisao kuci iz JNA, ( sva pisma su se otvara i citala)..... ako si napisao nesto nepodobno sljedile su sankcije.

Kaze: Draga mama i tata, meni je ovdje dobro, tako mi i treba !!!


To ti je pocetak i kraj cijele price, neka i dalje nasi pametni rvati ne izlaze na izbore, neka ne izlaze na demonstracije, neka gledaju sapunice i kukaju kako je lose.....SAMI SMO SI KRIVI....nema opravdanja. Lignja je predsjednik, student u maturalnom odjelu premier a lopina A-klase min.financija.... Stvarno ne znam zasto se vrtimo u krug ??????????????

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 12 Aug 2012, 12:18
by siniša
Sramota Hrvatske...i tzv. premijer i cijeli vrh do predsjednika :A10:

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 12 Aug 2012, 15:56
by clint
A hoće li nam ameri vratit ako nam opet zatrebaju,ili ćemo ih opet kupovat od njih i njima sličnima.

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 14 Aug 2012, 09:19
by John Moses
Vratit će nam samo metke kad dođe momenat,zrna da budem precizniji...

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 15 Aug 2012, 17:41
by Spinnaker
clint wrote:A hoće li nam ameri vratit ako nam opet zatrebaju,ili ćemo ih opet kupovat od njih i njima sličnima.
da....mi njima prodali kalaše,a pa da nam ih vrate kad nam zatrebaju :roll:

Re: Hrvatska je poklonila 1200 komada AK-47

Posted: 15 Aug 2012, 22:20
by Papilon
John Moses wrote:Vratit će nam samo metke kad dođe momenat,zrna da budem precizniji...
Preko nišana.....?? :o