Page 1 of 1

300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 13 Sep 2012, 20:04
by oštrostrijelac
Od sutra na potoćiću kreču natjecanja na 300 metara, finale Lapua kupa 2012.
Evo i poveznice na SIUS rezultate, a gdje je i satnica:
http://results.sius.com/Events.aspx?Cha ... rebCroatia
:A28:
Možda odem pogledati :idea:

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 13 Sep 2012, 22:50
by zdebat
Pa par naših je bilo pogledati a par nas i radi gore pa slobodno navrati. (ali nemoj dolaziti praznih ruku) :D

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 16 Sep 2012, 13:44
by zdebat

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 16 Sep 2012, 22:51
by zdebat

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 11:56
by Spinnaker
sa čime se je pucalo???

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 12:10
by zdebat
Puska 6br i 6,5mm

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 13:31
by Spinnaker
zdebat wrote:Puska 6br i 6,5mm
strašni rezultati

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 13:40
by zdebat
Moraju biti, to su najbolji strijelci europe osim toga pucalo se za lovu. Iduce godine ce biti u 4 ili 5 mj. biti jedno kolo lapua kupa kod nas na vrapcaku.

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 17:11
by Spinnaker
Ja sam jedva 82/100 puknuo tim kalibrom uz naslon i jak vjetar, tak da mi je ovo VAU :A25:

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 18:37
by zdebat
Da ti pucaš te silne količine metaka i ti bi mogao, bez brige.

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 18:59
by oštrostrijelac
zdebat wrote:Puska 6br i 6,5mm
Harriet Holzberger pucala je sa kalibrom 6XC :A25:

Trečeplasirana simpatična crvenokosa Eva Friedel probu i 60 meč metaka iz svog Walthera otpucala je u nepunih 40 minuta :A25:

Slovenka Renata je u prva 32 hica imala 24 muša i 8 običnih centara, ali joj je onda nažalost krenulo, tako da je u toj četvrtoj seriji
od preostalih 8 metaka pogodila 5 devetki...

Bilo je još zanimljivih detalja.
Tako je npr. Rajmond uspio pogoditi susjednu metu, zahvaljujuči čemu je zauzeo posljednju poziciju.
Jakobsenova koristi podosta staru i izraubanu opremu itd., itd.

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 17 Sep 2012, 19:08
by zdebat
E lako vama škicat i sve pamtit. Dok se vi guštate neki i rade.

Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb

Posted: 18 Sep 2012, 20:01
by oštrostrijelac
Škicnuti i nije baš problem, ali pamtiti... :A00:

Najbitnije je ne zaboraviti dobro pogađati :mrgreen:

Bumo vidli kaj budu tanđare delale na ove iste mete na istom rastojanju :A14:
Trofej neovisnosti se primiče :idea: