Page 1 of 1

Ruski ''Sniper kup''

Posted: 15 Nov 2012, 11:41
by sin

Re: Ruski ''Sniper kup''

Posted: 15 Nov 2012, 16:20
by lex-lutor
Super reportaza...

Jedino me malo cudi da svu SVE SAME RUSKE PUSKE na tekmi.....cudno za Ruse, da je po starom tu bi samo bili Dragunov i klonovi ali i oni su kapitulirali pred Sjevernom tj. Zapadnom tehnologijom....

Re: Ruski ''Sniper kup''

Posted: 15 Nov 2012, 20:54
by Mike_Torello

Re: Ruski ''Sniper kup''

Posted: 15 Nov 2012, 21:17
by Spinnaker
super slike, super pljuce, al je najjaca zurka od kratko osisanog lika :A39: