Page 1 of 1

Airsoft HS XDm GBB

Posted: 01 Dec 2012, 12:43
by Mike_Torello
Konacno

http://www.youtube.com/watch?v=jyIqBoOdFVw

kod nas je dostupan po cijeni od 1099kn, rezervni spremnik kosta 259kn

Re: Airsoft HS XDm GBB

Posted: 01 Dec 2012, 23:50
by hrvoje91
kod hrista ga ima za kupiti več dobra dva mjeseca.

Re: Airsoft HS XDm GBB

Posted: 02 Dec 2012, 11:49
by Mike_Torello
znam da ima, ali neznam otkad, tek neki dan vidio...

Re: Airsoft HS XDm GBB

Posted: 04 Dec 2012, 14:23
by maki61
Jel i za tu igračku treba prijava ili dozvola kad je rupa veća od 4,5 mm?

Re: Airsoft HS XDm GBB

Posted: 04 Dec 2012, 15:56
by ante12

Re: Airsoft HS XDm GBB

Posted: 04 Dec 2012, 21:38
by maki61
Dobro hvala!
Sad u zračnu pušku metneš plastičnu kuglicu 5,5 mm i onda to nije streljivo i nisi u prekršaju?
Taj zakon je za K.... Može ga tumačiti kome se kako digne!

Re: Airsoft HS XDm GBB

Posted: 06 Dec 2012, 00:38
by Mike_Torello
evo ti kontra pitanje pa razmisli: ako u "tetejca" stavis manevarski metak/vjezbovni metak, to vise nije vatreno nego plinsko oruzje, i spada pod C umjesto pod B kategoriju oruzja?