Page 1 of 1

Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Posted: 04 Jan 2013, 15:24
by canon11
Streljački klub Metak povodom dana priznanja Republike Hrvatske poziva sve zainteresirane strijelce i građane za sudjelovanje na natjecanju Siječanjski turnir VK Pištoljem 10+10 i VK Revolverom 10+10 hitaca. Natjecanje će se održati 12. siječnja 2013. godine u 9h na streljani Pampas koje a provodi se prema pravilima HSS-a za nacionalni program. Sudionici mogu biti svi građani koji posjeduju legalno oružje kao i članovi streljačkih klubova i udruga. Početak natjecanja je u 9 sati a kotizacija iznosi 50 kuna za jedan nastup, 70 kuna za dva nastupa. Uplata kotizacija je prije nastupa. Nakon natjecanja i dodjele medalja osiguran je ručak.

Sportski pozdrav

Osijek, 04. siječanj 2013

http://www.metak.hr

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Posted: 12 Jan 2013, 18:02
by istra champion
Čestitke svima a pogotovo osvajaćima medalja :A25: .
Nekad puca strijelac a nekad oružje :mrgreen: , zanima me s kojom ''kantom'' je pucao trećeplasirani pištoljaš?
Ukupni rezultat drugoplasiranog revolveraša baš ne štima :roll:
pozdrav Majstore :!:

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Posted: 12 Jan 2013, 19:18
by canon11
Greska u prepisivanju precizne paljbe :) i hvala na ukazanom propustu, evo ispravka i isprika :A25:
SIJECANSKI 2013 rezultati.pdf
(138.06 KiB) Downloaded 32 times
"kanta" je ts :A27:

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Posted: 13 Jan 2013, 20:09
by sperac
Čestitam svim natjecateljima a posebno "povratniku" Gosp. Slavko.
Žao mi je što zbog obveza nisam mogao sudjelovati, al vjerujem da me slijedeče natjecanje u siječnju neće mimoići.
Sportski pozdrav

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Posted: 13 Jan 2013, 20:18
by risbo
Morali su zvati gsp. Slavka da skine Metkovce s trona ali nije ih sve mogao skinuti :D

Cestitke pobjednicima da nisam bio sprijecen pucati brzu na revolveru bilo bi svasta :A27:

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Posted: 13 Jan 2013, 20:25
by canon11
Postavljena je i fotogalerija sa turnira ako nekog zanima na www.metak.hr