Page 1 of 1

Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 14:27
by GAGY
Eto kao što naslov kaže nova drška. Nije za moj revolver nego za prijateljev.
Naime, poznato je da zastavin revolver magnum 357 ima kratku i tanku dršku, pa tako i ovaj pa me prijatelj zamolio da mu napravim drugu.
Drvo je od orahovog panja.
Njegova želja je bez čekiranja.
Slike nisu nešto ali se nadam da se vidi dovoljno.
Komentari i kritike poželjni :roll:
LP.GAGY

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 15:57
by Mike_Torello
GAGY wrote:Slike nisu nešto ali se nadam da se vidi dovoljno.
Slike su blizu 1MB po komadu, kako se neb' vidilo.

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 16:12
by GAGY
Odlično. :D

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 16:22
by Papilon
nokte si si poderal.... :A18:

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 16:30
by GAGY
Hehehehe znaš da jesam,trebalo ju je upasati i pripasati,a onda sve brusiti,pa polirati. :shock:

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 16:35
by TORCIDA VŽ
Drške rađene za pravu mušku šapu! :D :A28:

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 16:48
by GAGY
Hvala,drago mi je da vam se sviđa.
Baš za mušku šapu :A05:

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 06 Jan 2013, 23:18
by Lars
Ne vidi se baš točno na slikama ali je preporučljivo da šaraf na drški bude u boji
ili revolvera ili okidača, estetike radi.
Inače fino izgleda, nesvakidašnji izgled drveta.
Ako uz to još i odgovora ruci vlasnika, onda su i odlične.

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 07 Jan 2013, 09:59
by GAGY
Šaraf je u boji pištolja(na par mjesta stradao od odvijača)ali ga vlasnik bude svejedno zamjenio novim.
Inače vlasnik je prezadovoljan,a već ga je i "krstio"u lovu i njegovom veselju nema kraja.Čak se i još neki zanimaju za takvu izvedbu.
Drvo je od orahovog panja koji je stvarno šaren,pa mi se učinio prikladnim.
Imam više vrsta drveta(Abonos,rak bagrema,šljiva kruška itd)ali eto njegov izbor je orah.

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 13 Sep 2017, 20:41
by nan
TORCIDA VŽ wrote:Drške rađene za pravu mušku šapu! :D :A28:
Koliko računaš drvene drške za TT-ejca

Re: Moja izrada drške za revolver.

Posted: 19 Sep 2017, 20:37
by TORCIDA VŽ
nan wrote:
TORCIDA VŽ wrote:Drške rađene za pravu mušku šapu! :D :A28:
Koliko računaš drvene drške za TT-ejca
Molim?! :idea: :mrgreen:
Mislim da si nešto krivo skontao kolega :D
Ja ne radim niti prodajem nikakve drške (a niti ne kupujem za "tetku") :A25: