Page 1 of 1
18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 08 Jan 2013, 23:09
by zdebat
Re: 18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 09 Jan 2013, 18:09
by oštrostrijelac
Re: 18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 26 Jan 2013, 15:39
by oštrostrijelac
Bil bu to sutra doslovno kup pingvina

Re: 18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 27 Jan 2013, 17:52
by sperac
Smrzli se prsti pa nitko ne javlja rezultate

Re: 18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 27 Jan 2013, 22:39
by zdebat
Re: 18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 28 Jan 2013, 11:33
by zdebat
Sad vidim,18 strelaca a osamnaesti kup, baš se potrefilo
Re: 18. DRULOV CUP (4. PINGVIN CUP)
Posted: 28 Jan 2013, 12:42
by oštrostrijelac
18 tuljana
Stvarno je bilo hladno.
Nekima je to manje, a nekima više smetalo.
Na proljetnom bude valjda manje hladno, pa bude i više strelica i strelaca,
a i rezultati budu bolji.

svima koji su nastupili, kao i organizatorima
