Page 1 of 1

kad uđemo u EU

Posted: 20 Mar 2013, 00:31
by tehno1
kad uđemo u EU svi če mo dobro živjeti i uživati

Re: kad uđemo u EU

Posted: 20 Mar 2013, 12:26
by ruger357
aha, živeli bumo ko u raju: hodali bumo goli i bosi i jeli bumo jabuke! :mrgreen:

Re: kad uđemo u EU

Posted: 20 Mar 2013, 20:40
by lex-lutor
Ma daj ne lupetaj, mi smo 20g ispred zalupane EU. Dobar dio je vec 90-h zivio ovako kao ovi na slici i nitko nije ni zucnuo kad bi ekipa sa sarcem i desetak kinderica pila u bircu a danas ne smijes ni sa cahurama u kafanu.... koja luda vremena ovo danas...

Re: kad uđemo u EU

Posted: 21 Mar 2013, 00:31
by tehno1
sa tugom u srcu se sjetim tih krasnih vremena ...