Page 1 of 1

GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 30 Oct 2008, 23:52
by nobile157
GUNS PLANET TRIESTE 020.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 003.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 004.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 012.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 025.JPG

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 31 Oct 2008, 09:12
by k.horvat
Kad nam neces dati neki komentar na taj "Guns planet" onda cu ja komentirati ;) .
Meni se cini da to nije niti "guns asteroid" a kamoli planet! :mrgreen:

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 31 Oct 2008, 15:28
by nobile157
Komentar i ostatak slika moram postaviti na http://www.hoplon.info,ali sam bio u gužvi pa nisam stigao.
Ima dobrih noževa (većinom Benchmade), opreme i štošta, a može se sve i naručiti.

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 01 Nov 2008, 11:20
by nobile157
Evo, postavljeno na http://www.hoplon.infosa tekstom i više fotki. Inače, dečki pucaju IASC i IDPA, a kod njih se može naručiti sve što hoćete, kada stvar stigne, jave telefonom. Govore engleski, znaju i ponešto slovenski i hrvatski. Ova vitrina je znala biti i punija, očito je taj dan dosta toga bilo prodano. U svakom slučaju, još se uvijek u Trstu isplati kupiti američko oružje zbog odnosa dolar - euro.

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 02 Nov 2008, 10:36
by nobile157
Ovaj tjedan forum na http://www.hoplon.infone radi, dotjerujemo ga kako bi bio bolji. Ostali dio radi, novosti se dopunjuju dnevno, ima puno fotki sa tekmi i video klipova, pa tko želi nešto vidjeti, WELCOME.

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 08 Feb 2009, 18:43
by nobile157
Kako je forum maknut, evo fotki:
GUNS PLANET TRIESTE 011.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 012.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 014.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 015.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 016.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 018.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 021.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 023.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 024.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 027.JPG

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 08 Feb 2009, 18:47
by nobile157
GUNS PLANET TRIESTE 028.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 029.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 030.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 032.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 033.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 005.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 006.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 008.JPG
GUNS PLANET TRIESTE 009.JPG

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 08 Feb 2009, 20:11
by J07@
ak mozda znas
kolko kostaju one cizme na 9oj slici :?:

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 08 Feb 2009, 20:33
by nobile157
Jedno 150,00 €

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 08 Feb 2009, 20:54
by J07@
super
skuplje nego kod nas

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 09 Feb 2009, 10:56
by duda10
hvala za slike, nisam uspio pronaći nigdje cjenu u europi za pušku u trgovini lever action.
ovaj rosi što je izložen, je nov ili polovan, da li Vam je poznato koliko izađe kad ga uvezem (po računu s foruma izađe oko 1050 Eur).

još jednom hvala za slike, konačno sam uhvatio pravac.

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 09 Feb 2009, 16:20
by nobile157
Nema na čemu, mislim da je onaj rossi bio nov, ali nisam baš siguran. A možda je najbolja solucija blackpowder, pogledaj što nudi, mislim da nije ništa lošije od onog što tražiš.

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 04 Feb 2012, 23:32
by dverce
Pozdrav,

Da li netko može opisati proceduru eventualne kupovine revolvera na crni barut u spomenutom dućanu?

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 05 Feb 2012, 11:06
by BOXI
To ti je već nekoliko puta bilo obrađeno na ovom forumu.
Najprije malo "prelistaj" forum.....pa ak jne nađeš onda postaviš pitanje. OK??

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 05 Feb 2012, 15:55
by dverce
Naravno. Čak sam i zakon prije pročitao. No koliko razumijem te stvari, Italija nema zajedničke granice sa HR. To onda znači da mora preko SLO. AKo ide preko SLO onda moram od njih tražiti dozvolu za prepeljavanje stvari koju još nemam,nego tek trebam nabaviti. Što znači da ne mogu niti dobiti dozvolu, pa bi prijevoz preko SLO bio sa one strane zakona. Onda opet ne mogu stvar prijavit u HR jer nije obavljena propisna procedura, i jer nije prešla preko SLO. Dakle, ja ovo ne smijem sam od nositi od Italije do HR.
Kad sam pitao kako ide eventualna procedura, onda sam mislio upravo na spomenuti problem.
Ako griješim, molim, ne uzmite za zlo, jer ne znam.
E, sad, da li tko ima kakav konkretni odgovor na ovo? Ako ima, vrlo bih cijenio konkretan odgovor.

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 05 Feb 2012, 19:37
by BOXI
Ma stvar ispada da kad poplaćaš sve moguće dozvole i papirologiju oko izvoza pa uvoza ......da ti navedena pljuca ispadne preskupa....daleko skuplja nego je možeš kupiti kod Rusana. Nešto povoljnija varijanta je bila da kupiš u SLO i da ti trgovac donese na granicu (usput kad nosi i ostalo vatreno) ali niti to nije vrijedno svekolike zajebancije. Ući ćemo mi u EU (ak se do tada ne raspadne) pa ti papirologija ne bude trebala :A13:

Re: GUNS PLANET TRIESTE

Posted: 05 Feb 2012, 20:20
by dverce
Ma Rusan je OK, ali sada nema na lageru stvari koje bih želio (Pietta 1860 sa 5.5" cijevi).