Page 1 of 1

TYTAN B3-3 pomoć oko podmazivanja.

Posted: 12 Jul 2015, 21:38
by vedran342
Poz.Naime dobio sam ovu pusku TYTAN B3-3 i vidio sam da je brtva u losem stanju pa sam odlucio kupiti novu...pa sam malo googlao i vidio da zračnice treba podmazivati.Sad jeli zna netko koje sve dijelove treba podmazati u ove puske i kojim uljem....?ja neznam nista od zračnicama jer mi je ovo prva puska tako da.
Hvala unaprijed na pomoci.

Re: TYTAN B3-3 pomoć oko podmazivanja.

Posted: 14 Jul 2015, 15:26
by Bruno Strat
Najbolje ničim ali ako baš hoćeš... Ja vrlo lagano nauljim dijelove (sa kap dvije ulja, ništa više od toga) i stavim grafita u prahu. Prvih par hitaca izleti višak i to je sve. Do idućeg "servisa", cca nakon godinu dana još uvijek bude grafita u tragovima. Nemoj samo pretjerivati sa uljem jel ćeš dobiti dieseling efekt što nikako nije dobro (eksplozija u cilindru).