TYTAN B3-3 pomoć oko podmazivanja.
Posted: 12 Jul 2015, 21:38
Poz.Naime dobio sam ovu pusku TYTAN B3-3 i vidio sam da je brtva u losem stanju pa sam odlucio kupiti novu...pa sam malo googlao i vidio da zračnice treba podmazivati.Sad jeli zna netko koje sve dijelove treba podmazati u ove puske i kojim uljem....?ja neznam nista od zračnicama jer mi je ovo prva puska tako da.
Hvala unaprijed na pomoci.
Hvala unaprijed na pomoci.