Page 1 of 1

Trofej "OLUJA" 2015

Posted: 23 Jul 2015, 19:53
by sperac
Poštovani strijelci,
Povodom VRO Oluja u Zadru se tradicionalno održava VK pištolj i revolver natjecanje.
Ove godine natjecanje ce se odsržati 09.08.2015. godine!
Nadam se da ce ova informacija pomoci svim strijelcima da pravovremeno isplaniraju odlazak na natjecenje Trofej Oluja!

Više o prošlogodišnjem natjecanju možete pročitati na ovom forumu pod naslovom Trofej "Oluja" 2014.

Više informacija nakon objave pozivnice koja inače uvijek stigne par dana pred natjecanje.

Sportski pozdrav.

Re: Trofej "OLUJA" 2015

Posted: 28 Jul 2015, 20:01
by sperac
Poštovani strijelci,
Nažalost za sada nema više informacija o navedenom natjecanju.
Molim sve one koji imaju neke nove informacije vezano za natjecanje da iste podjele sa nama.

Drago mi je da mogu potvrditi dolazak nekoliko Majstora strijelaca, bivših prvaka RH u natjecanju VK-a.

Volio bi kad bi ovaj tradicionalni turnir Trofej Oluja povodom 20. obljetnice VRO oluja bio "najači" do sada što svakako zaslužuje.!

U iščekivanju "Viteškog" natjecanja i vrhunskih rezultata, sportski pozdrav!

p.s. Veseli me i Dalmatinski dišpet strijelaca iz Zadra i okolice, koji ovih dana neumorno treniraju. Navodno strijelci iz Zagreba iskoristiti će godišnji odmor za pripreme za nadolazeće Prvenstvo RH u VK-u upravo na streljani u Zadru! Pohvalno nema šta!
Tko treba neka vježba, moje cijevi ostaju hladne do 09.08.2015. godine! :-)

Re: Trofej "OLUJA" 2015

Posted: 29 Jul 2015, 13:58
by sperac
Strijelci koji bi nastupili na turniru al su odustali jer nemaju valjanu liječničku potvrdu (6 mj.) slobodno se odazovite jer ovo je Turnir Oluja i za njega su svi sposobni a nadam se i spremni :-)

Re: Trofej "OLUJA" 2015

Posted: 02 Aug 2015, 00:19
by sperac
U iščekivanju pozivnice e o nekoliko i formacija koje sam uspio saznati.
turnir počinje u 09:00 sati.
Puca se pištolj i revolver i to samo precizni dio (5+15).
Najboljih osam (vjerojatno pištoljaša!?) raspucavaju na poperima.
Do srijede se potrebno prijaviti za natjecanje kako bi organizator mogao...

Re: Trofej "OLUJA" 2015

Posted: 03 Aug 2015, 09:02
by sperac
Evo i pozivnice