Page 1 of 1

šverc oružjem

Posted: 22 Oct 2015, 22:13
by tehno1

Re: šverc oružjem

Posted: 23 Oct 2015, 15:50
by Papilon
A šverca je uvijk bilo no oni se diće time ak nekaj malo ulove ,....a tko zna koliko je toga prešlo...... :A18:

Re: šverc oružjem

Posted: 23 Oct 2015, 20:41
by ante12
Bas dobro drzi pistolj u desnoj ruci...

Re: šverc oružjem

Posted: 25 Nov 2015, 18:26
by technotronic
ko kupuje te stare krame?

Re: šverc oružjem

Posted: 25 Nov 2015, 20:47
by Papilon
technotronic wrote:ko kupuje te stare krame?
Petrofčani :A18:

Re: šverc oružjem

Posted: 25 Nov 2015, 22:13
by technotronic
oni su bolje naoružani :A16:

Re: šverc oružjem

Posted: 26 Nov 2015, 16:26
by Papilon
Z bezgovim topom????? :A18:

Re: šverc oružjem

Posted: 26 Nov 2015, 23:21
by technotronic
nu, kokpa