Page 1 of 1

U Texasu živi teksas...

Posted: 02 Jan 2016, 15:56
by technotronic
Možeš komotno hodati naoružan od 1.1.2016. dok u EU hoćeju ograničiti držanje i nošenje...

više u linku

http://www.novi-svjetski-poredak.com/20 ... e-i-puske/

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 03 Jan 2016, 00:50
by dejandlesk
Ja mislim da bi se mi zadovoljili i s mnogo manje prava nego ih ima u Teksasu. Ovo je možda krajnost, a rezultati zakona bit će vidljivi kroz neko vrijeme. Pametan čovjek, ako nosi oružje, prikriveno ili vidljivo, ostaje pametan. Oružje nije opasno. Ljudi su opasni. To što imam legalno oružje, nekoliko puta u životu, bila mi je kočnica, da uradim nešto što mi ne bi trebalo, a vjerujem da nisam usamljen slučaj.
Možda bude sreće da u Sabor sjedne neki naš istomišljenik koji se ne boji izreći svoje stavove, jer večina njih posjeduje oružje, ali ih štiti imunitet, koji mi drugi nemamo.
Pozdrav svima!

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 20 Mar 2016, 21:34
by Papilon

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 20 Mar 2016, 21:35
by Papilon
kakav je to pištolj na sačmu???

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 21 Mar 2016, 00:21
by Darko11
Puca male sacmene patrone kalibar 410,nema tu puno filozofije.

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 24 Mar 2016, 15:00
by sin
Treba mu malo čokirat cijev :A03:

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 25 Mar 2016, 19:17
by Papilon

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 26 Mar 2016, 13:21
by dejandlesk
Tip nema škrljak, pa vjerojano nije lovec. Znači da puca bez veze. Al, da je lovec, kakvog bi velkog paceka mogel streliti s tim! :A02:

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 26 Mar 2016, 17:33
by Papilon
i trijezan je .... :A24:

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 27 Mar 2016, 11:29
by technotronic
jebeš lovca koji u lov dojde bez 2 i pol promila

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 27 Mar 2016, 18:17
by Papilon
0,5 je u zraku samo!!!! :A25:

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 27 Mar 2016, 22:07
by technotronic
ponegdje i više :lol:

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 27 Mar 2016, 22:29
by Darko11
Kakvo je ovo oruzje? Jeli preruredio rucni bacac granata da puca neki metak poput 50 BMG ili ?? Ne kontam.

Re: U Texasu živi teksas...

Posted: 27 Mar 2016, 22:48
by technotronic
bome, i meni se čini