Vector optika 3-12x56!!
Posted: 17 Jun 2016, 11:05
Našao sam povoljno ovu marku optike i zanima me da li netko ima iskustva s njom ili bar sa ovim proizvođačem optike? Planiram je kupiti ali sam nekako nesiguran da li je zadovoljavajuća! Stavio bih je na karabin 223. remington kojeg bih koristio za lov srnjaka ili možda čaglja i lisice!! Svaka pomoć i savjeti su dobro došli! LP