Page 1 of 1

Winchester xpr.....

Posted: 11 Sep 2016, 08:13
by fixon
Pozdrav svima!! Zanima me dali netko od vas ima iskustva sa ovom risanicom,ili mozda poznaje nekoga tko je posjeduje molio bih vas za sve moguce informacije!! Pozz :A31:

Re: Winchester xpr.....

Posted: 31 Oct 2016, 22:33
by miske1
Pozdrav! Ovaj karabin i mene interesira. Pogledao sam ga u dućanu, solidno izgleda s obzirom na cijenu. Lagan je, a okidač se čini ok. Međutim dvoumim se oko kupnje, dobro bi došlo čuti iskustvo nekog tko je pušku koristio. Inače web je pun video klipova i raznih članaka o ovom karabinu ali to mi se ugl čini sponzorirano.