Page 1 of 1
Prodajem CZ 75B
Posted: 18 Nov 2008, 19:18
by Marin Bralic
Dakle, prodajem CZ 75B, star 5 godina, ispucano doslovce svega 400-tinjak metaka. Ima drvene rucke, ali dolaze naravno i original plasticne, original kutija, uputstva, cetka za ciscenje, sve ko iz ducana. Naravno, imaocu nabavne dozvole. Kontakt ovdje na privat mail.
Re: Prodajem CZ 75B
Posted: 18 Nov 2008, 19:32
by Marin Bralic
Eh zaboravio napisati, u kompletu, naravno, dolazi i rezervni spremnik, te ono plasticno pomagalo za brze punjenje spremnika streljivom...
Re: Prodajem CZ 75B
Posted: 18 Nov 2008, 20:18
by k.horvat
Posto kila?
Re: Prodajem CZ 75B
Posted: 18 Nov 2008, 21:00
by Marin Bralic
k.horvat wrote:Posto kila?
Dao bih ga za 3000kn fiksno. Al iskreno, jos moram malo razmisliti

, danas je Glock 17 usao u moju kolekciju, pa kada ga sutra isprobam, i potvrdim si da mi Ceza vise ne treba, onda cu jos definitivno odluciti.