Page 1 of 1

Winchester XP3 12 Gauge slug!

Posted: 13 Sep 2017, 08:57
by PUNISHER1987
Da li je netko koristio navedeni metak, kakva su vaša iskustva?

Prodavač je rekao da se ponaša kao karabinsko zrno i bez problema do 120m se može koristiti!

Jedina mana mu je cijena jer je 50kn komad! :A00:

Re: Winchester XP3 12 Gauge slug!

Posted: 13 Sep 2017, 13:16
by Darko11
To je kugla za ozlijebljene sacmene cijevi.U glatkoj se samo tumba.Dakle ako nemas ozlijeblijenu cijev to ti je samo bacanje para.

Re: Winchester XP3 12 Gauge slug!

Posted: 13 Sep 2017, 21:10
by Iggy
Nekad se tumba, nekad udari zajedno s kontenjerom. Izvadio sam iz grudnog kosa svinje jednu neoštećenu. Pucano na 10m. Koja se dobro odvoji od kontenjera, stvarno se ponaša kao karabinsko zrno. Mislim da je kal.50. Preskupa i rizična. Probao sam svašta, ne zamarajte se glupostuma i pucajte klasične kugle punog kalibra koje vam puška dobro nosi. Sve ostalo je gubljenje vremena i novaca.