Page 1 of 1
Osvrt na PHP
Posted: 04 Dec 2017, 14:32
by hornet
Mišljenje i iskustva sa PHP-om.Ipak je ovo bio prvi Hrvatski pištolj i da nije njega bilo nebi ni HS-a.
Re: Osvrt na PHP
Posted: 04 Dec 2017, 14:44
by istra champion
pisalo se o njemu, link
viewtopic.php?f=3&t=3459&start=40&hilit ... olj#p56826
Tema zaključana, nastavak na temi iz ''linka''.