Page 1 of 1
K Brno 2
Posted: 29 Jan 2019, 14:31
by damirdj75
Kupujem malokalibarsku pušku Brno 2 . Mogu razmotriti i ostale ponude .
Moze pp
Re: K Brno 2
Posted: 30 Jan 2019, 21:19
by damirdj75
Koliko vrijedi uopće očuvana brno 2 sa nekom jeftinom optikom realno ?
Re: K Brno 2
Posted: 30 Jan 2019, 21:41
by jolly
Po meni, izmedju 1500 i 2500 kn, optika ce vjerojatno bit neka za zracnicu.
Re: K Brno 2
Posted: 30 Jan 2019, 22:19
by ak63d
meni je nitko nije htio prodati ispod 2500kn, sa optikama od cca 300-700k vrijednosti
puške u vrlo dobrom stanju
meni se to činilo malo puno pošto je nova ispod 4000kn a ove su stare i po 30 godina
pod nova mislim na novije modele ČZ
Re: K Brno 2
Posted: 30 Jan 2019, 22:47
by berbenn
Da, ali brno 2 je ikona vremena. Ja imam potpuno novu bez ispaljenog metka i to lux model.... Ne bi je bas da za 1500, a niti minja za iti jednu novu
Re: K Brno 2
Posted: 30 Jan 2019, 22:48
by damirdj75
Meni optika i ne treba ali svi sa optikom( vjerojatno upitne upotrebljivosti ) prodaju. 3900 je Čz 455 long . Ne vidim baš računicu za 2500 davati
Kako reče akd to je najmanja cijena na koju sam naletio
Gledao sam i staru zastavinu m 56. Zadnja cijena 2300. Nije jednometka ali nije bas ni Brno

Re: K Brno 2
Posted: 01 Feb 2019, 17:33
by Iggy
Zavisi za šta ti treba. Za nekakvo ozbiljnije gađanje svakako Brno ili nešto bolje. A ovako za zajebanciju i pokoju štetočinu i ruske su sasvim dobre. A i nađu se vrlo jeftino.
Re: K Brno 2
Posted: 01 Feb 2019, 19:11
by damirdj75
Re: K Brno 2
Posted: 04 Feb 2019, 14:04
by damirdj75
Moze lock. Hvala