Bajoneta
Posted: 14 Feb 2019, 16:08
Pozdrav svima. Rijetko kad se javljam da bih nesto pitao al evo sad je dosao trenutak. Volim staro oruzje pa tako imam nekoliko sablji ,jatagana,mačeva itd. Nedavno sam nabavio jednu bajonetu pa me zanima koliko vrijedi jer je ne vidim nigdje da se prodavala ..barem nedavno[url][url][/url][/url] Ha?? Čak sam i sliku uspio stavit...kako li sam moćan! Eto dragi forumasi ako moze par osnovnih info o vrijednosti...bajoneta je francuska.