Page 1 of 1

Bajoneta

Posted: 14 Feb 2019, 16:08
by argentum
Pozdrav svima. Rijetko kad se javljam da bih nesto pitao al evo sad je dosao trenutak. Volim staro oruzje pa tako imam nekoliko sablji ,jatagana,mačeva itd. Nedavno sam nabavio jednu bajonetu pa me zanima koliko vrijedi jer je ne vidim nigdje da se prodavala ..barem nedavno[url][url][/url][/url] Ha?? Čak sam i sliku uspio stavit...kako li sam moćan! Eto dragi forumasi ako moze par osnovnih info o vrijednosti...bajoneta je francuska.

Re: Bajoneta

Posted: 14 Feb 2019, 21:34
by Dado Tornado
Kolega mislim da je to francuski mornarićki, vidiš da ima mesinganu ručku, nije tako baš čest, ima gore na leđima neki natpis i godinu, imam takav sličan, samo moj je potpuno ravan, isto dugačak i francuski, mislim na bajunet, a vrijednost mu je od 800 do 1000 kuna, to je neko moje mišljenje, sličan je werndl bajuneti ali je ovaj duži, pozdrav