Page 1 of 1

Starfleet was here!

Posted: 13 Dec 2008, 23:02
by Mr.Cabdriver
Opa... vox populi lijepo počišćen!

Glupe svađe i babe lajave... obrisane!
Teme u koje nije postano 7 dana... obrisane!
Teme koje nitko nije pogledao 14 dana... obrisane!
Vox populi... neprocjenjivo!

Neke gluposti se mogu pobrisati... za sve ostalo, tu su specijaliziraniji forumi.


p.s. Admin je povukao vodu na cca 170 tema koje su ovdj prije bile otvorene... RIP!