Page 1 of 1

survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 00:56
by stari-nakovanj
bas sam se neki dan zapitao kako to netko prezivi sa survajvl nozem!? da li mu ga trgovac prije prodaje istupi i slomi vrh da se ne samoozljedi?

Re: survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 11:08
by patch
vjerojatno istupi i oštricu da se ne poreže. opaka je to stvarca....

Re: survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 11:38
by stari-nakovanj
tako je patch, napokon netko tko me razumije :D

nego, ova moja tema i jednu skrivenu namjeru. naime, zelim vam reci da ste brisanjem tema u voxu nakon 7/14 dana nakon zadnjeg postanja/pregledavanja napravili odlicnu stvar!! osobno, ostavio bih i malo dulje teme, recimo bar mjesec dana ali i ovako je ok.

evo jedna pohvala jer vidim da se u zadnje vrijeme neki moderatori povlace zbog stresa u svoje odaje, cini se da vam treba ;)

nego, vratimo se mi survavjl manijacima i njihovim zlicama.

nemojte da mi se netko osjeti povrijeden ovim mojim konstatacijama o survavjl stvarima...sve to ide u rok sluzbe!!

Re: survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 12:00
by patch
no sikiriki, ne osjećam se povrijđenim niti prozvanim...

e, pitanje je kako preživljavaju osobe koje nemaju survival noževe?! to mi nikada nije bilo jasno.... :A19:

Re: survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 13:50
by Knife_maniac
Ne shvacam o cemu se radi ?!
Kakvo otupljivanje i lomljenje vrha ?ž
:A06:

Re: survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 13:58
by patch
Kako ne kužiš? Ako imaš nož za preživljavanje, on mora biti tup da bi preživio. jer ako je oštar, nećeš preživjeti.... :A13: :A13: :A13:

Re: survajvl noz

Posted: 18 Dec 2008, 21:22
by Mr.Cabdriver
stari-nakovanj wrote:
nemojte da mi se netko osjeti povrijeden ovim mojim konstatacijama o survavjl stvarima...sve to ide u rok sluzbe!!

Ne treba meni survival nož da bi se udesio njime... sredim se ja podjednako i mesarskim i bowie i bajonetama... po tome ne bi smio imat oštrog noža u kući...

Mogu samo konstatirat da najmanje boli kad te zašije mesarski nož :twisted: :twisted: :twisted: