Page 1 of 1

Pozdav!

Posted: 12 Feb 2022, 09:21
by Liquid_HerO
Pozdrav svima,

Da puno ne pisem o sebi mislim da je bolje staviti par slika na sto trosim novce :D.

Glock 19 gen 5 s Trijicon HD nocnim ciljanicima. Futrola za unutrasnje skriveno nosenje je od ANR design americkog proizvodjaca i rezervni spremnik je na Neo Mag dzepnom nosacu. Trenutno je iz G19 ispaljeno oko 1700 metaka.

CZ Shadow 2 je skroz serijski i za sad nemam zelju nista mijenjati jer je za mene savrsen. Kupljen je za zabavu ali mi se sve vise svidja ideja nekog natjecanja tako da mogu vidjeti kolko sam los :D. Trenutno je iz Sadow 2 ispaljeno oko 400 metaka jer je kupljen prije cca 2 tjedna.

P.S. zao mi je za kvalitetu slika jer vidim da je dopustena velicina od maksimalno 1MB.

Re: Pozdav!

Posted: 12 Feb 2022, 09:38
by jolly
Liquid_HerO wrote: CZ Shadow 2 je skroz serijski i za sad nemam zelju nista mijenjati jer je za mene savrsen. Kupljen je za zabavu ali mi se sve vise svidja ideja nekog natjecanja tako da mogu vidjeti kolko sam los :.
:A25:
Shadow 2 je idealan pistolj za ipsc, ali takodjer jako dobar za klasicno streljastvo.
Sad se samo uclani u streljacki klub, koji je aktivan, i cekaj sezonu natjecanja.

Re: Pozdav!

Posted: 12 Feb 2022, 10:38
by berbenn
Sto je bolje, shadow 2 sa SA akcijom, ili SA/DA?

Re: Pozdav!

Posted: 12 Feb 2022, 11:58
by timmy75
Liquid_HerO wrote: Da puno ne pisem o sebi mislim da je bolje staviti par slika na sto trosim novce :D.
sad kreni pucati IPSC pa ćeš vidjeti da je pištolj najmanji trošak :A13:

Re: Pozdav!

Posted: 14 Feb 2022, 13:40
by Liquid_HerO
jolly wrote:
Liquid_HerO wrote: CZ Shadow 2 je skroz serijski i za sad nemam zelju nista mijenjati jer je za mene savrsen. Kupljen je za zabavu ali mi se sve vise svidja ideja nekog natjecanja tako da mogu vidjeti kolko sam los :.
:A25:
Shadow 2 je idealan pistolj za ipsc, ali takodjer jako dobar za klasicno streljastvo.
Sad se samo uclani u streljacki klub, koji je aktivan, i cekaj sezonu natjecanja.
Izmedju ostaloga to je i bio razlog za kupovinu Shadow 2 ako bi se zelio jednog dana natjecati u nekoj disciplini. Kolko vidim preporuka za ljude iz Zagreba koji bi zeljeli probati IPSC je klub Bastion iz Karlovca?

Re: Pozdav!

Posted: 14 Feb 2022, 13:42
by Liquid_HerO
berbenn wrote:Sto je bolje, shadow 2 sa SA akcijom, ili SA/DA?
Na zalost ne mogu ti pomoci jer nisam imao priliku probati SA Shadow 2 :oops:

Re: Pozdav!

Posted: 14 Feb 2022, 13:44
by Liquid_HerO
timmy75 wrote:
Liquid_HerO wrote: Da puno ne pisem o sebi mislim da je bolje staviti par slika na sto trosim novce :D.
sad kreni pucati IPSC pa ćeš vidjeti da je pištolj najmanji trošak :A13:
Kad sam usao u ovaj "hobi" znao sam da nece biti jeftino ali ako vec pokusavam tjedno 100-200 metaka ispucati zasto onda to ne bi radio s vecim ciljem :D

Re: Pozdav!

Posted: 16 Feb 2022, 07:29
by timmy75
berbenn wrote:Sto je bolje, shadow 2 sa SA akcijom, ili SA/DA?
Iskreno, ja ne vidim razloga za kupovinu Shadow 2 SA kraj Tactical Sporta 2, koji je bolji pištolj.

Ako netko puca produkciju, treba mu obični Shadow 2, za standard i precizno bolji je TS2.