Page 1 of 1

Djed Božićnjak...2

Posted: 28 Dec 2008, 22:10
by BOXI
Pošto vidim da ste bili dosta "zločesti" i djed Božićnjak vam nije donio ono kaj ste htjeli budem se ja malo poigral u njegovo ime i poklonil vam nekaj za Božić (sa malim zaostatkom) pa:
- prva dvojica koji se jave na PM dobit će na poklon ovaj nož (reklamni suvenir moje firme...nije kvaliteta ali je dobar za paštetu i mesni narezak).

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 02:41
by zmenk
cim se bavis

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 10:00
by BOXI
zmenk wrote:cim se bavis
Pogledaj na www.boxi.hr

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 11:20
by BOXI
Prvi i jedini koji se je javio je Krešo Bukvić i poklon se pakira.
Zar nitko drugi ne želi, kad nema prijava ???? ajmo još je jedan viška.

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 13:39
by k.horvat
Ma u PM! :mrgreen:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 14:13
by BOXI
Prva prijava 29.12. u 07,16 Krešo Bukvić
Druga prijava 29.12 u 10,35 Original_G
Milom iste da mi na PM dostave podatke sa adresom kako bih poslao pošiljku.

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 17:28
by Mike_Torello
ja se nisam htjeo "natjecati", predpostavljam da ima netko kome to treba vise nego meni... a i da me knife ne proziva svaki put da se grebem oko necega =) lol :A18:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 17:36
by Knife_maniac
Sad ce biti elementarne nepogode jer se Mike nije ogrebao !! :A18: :A18:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 18:55
by Original_G
:A18: ko im je kriv kad ujutro ne gledaju na forum :A27:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 19:08
by k.horvat
Neki rade ujutro! :A19:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 23:18
by Mike_Torello
Cuj, Dok, neke stvari se dogadjaju ma koliko god mi šutjeli o tome =) :A03:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 29 Dec 2008, 23:23
by BOXI
Original_G wrote::A18: ko im je kriv kad ujutro ne gledaju na forum :A27:
Ma post je stavljen dan prije tj navečer u 21,10, ali nitko ne gleda iako ste svi bili prijavljeni na forumu.
ja naprimjer uvijek gledam opciju "novi postovi" i čitam kaj je najnovije.
Dok, kaj se tebe tiče , nevezano na ovo, tebe tvoj primjerak čeka kad se navratiš do mene.

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 30 Dec 2008, 01:35
by zmenk
ja sma mislio da se vec javilo dosta ljudi

ja sam bio negdi oko 2 na netu iza conana :A13:
i racunao javilo se vec 10 ljudi :)

inace nema sladje od besplatnog rucka :A16:

Re: Djed Božićnjak...2

Posted: 30 Dec 2008, 01:38
by zmenk
BOXI wrote:
zmenk wrote:cim se bavis
Pogledaj na http://www.boxi.hr

a ja se cudio kako ti pokupujes sve sa oglasa :A03: :A03: :A03: :A03:

ima opasnih meenmachine kamioncica kod tebe :A25: