Page 1 of 1

SFx Rival-S Dark Side

Posted: 31 May 2024, 18:55
by andrej
Uzeo ga danas. Shadow 2 se predugo čeka a Walther SF je preskup tako da je ovo jedina preostala opcija :A03:

A puška će biti ipak AR 15.

Lijep je sabbati, pucao sam iz njega ali mi je velik i težak. I ionako ne bih imao gdje pucati. Da ne krenem o cijeni sa optikom.

Sa Ar 15 imam bar jedno natjecanje godišnje : )

Re: SFx Rival-S Dark Side

Posted: 31 May 2024, 22:29
by Ajkoola77
Bravo, dobra pljuca.