Page 1 of 1
3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 19 Dec 2024, 10:22
by Pinia
Pozivamo sve zainteresirane strijelce za sudjelovanje na natjecanju „3. Zimski MSR turnir Felix Arba” u disciplini poluautomatska puška MSR 10+10+10 (100m, ležeći stav precizno gađanje, stojeći stav precizno gađanje te stojeći stav brzo gađanje), pojedinačno i ekipno koje će se održati 25.01.2025. s početkom u 10 sati na streljani Ritoša Target u Vižinadi.
Vidimo se!

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 19 Dec 2024, 13:15
by andrej
E na ovo bih mogao stići.
Nisam još bio ni na jednom natjecanju za pušku pa ne znam kako idu naredbe i koji su postupci nakon naredbi na natjecanju. Jel' isto kao za pištolj precizu i brzo?
Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 19 Dec 2024, 13:59
by jolly
isto je sve prilagodjeno pravilima za lezeci, stojeci precinso i brzo. (ali bez probnih hitaca)
Ima se dovoljno vremena za sve.
mene veseli sto je konaco uvedeno lezeci stav.

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 12 Jan 2025, 13:44
by Pinia
Još 13 dana
Par slika da se prisjetimo prošlog 2. Zimskog MSR turnira..

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 20 Jan 2025, 19:17
by Pinia
Raspored po grupama
Vidimo se u subotu!
Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 25 Jan 2025, 21:36
by andrej
Bilo je opušteno i zabavno, bar s onima koji su bili do podne kad sam morao otići
"Nije 5....je je ako pucaš sa papovkom pa je rupa malo veća"

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 26 Jan 2025, 17:42
by Pinia
Bilo je opušteno i zabavno cijelo vrijeme ne samo do podne
Ovo oko 5. mislite na ocjenjivanje meta? Svi pogotci koji su bili blizu crte smo ocjenjivali sa gurkom" 30 cal zrnom neovisno o kalibru natjecatelja te tako su puno njih koji su pucali s 223 dobili krug više.
Više slika ima na našoj facebook stranici
https://www.facebook.com/share/p/1B3cVnnxTB/
a bilten ću postat za dan dva.

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 26 Jan 2025, 18:18
by andrej
Pinia wrote:Ovo oko 5. mislite na ocjenjivanje meta? Svi pogotci koji su bili blizu crte smo ocjenjivali sa gurkom" 30 cal zrnom neovisno o kalibru natjecatelja te tako su puno njih koji su pucali s 223 dobili krug više.
Da, to sam spomenuo jer je bilo isto zabavno

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 27 Jan 2025, 10:49
by Pinia
Kolege iz SK Target su napravili mali video našeg eventa pa tko želi može ga pogledati na priloženom linku.
SK Target!
https://mega.nz/file/4wsjmJpR#c4AuuilW8 ... wgxKErabE8
Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 27 Jan 2025, 15:07
by lex-lutor
Bravooo..
Nadam se da je bilo zabavno i interesantno...!

Re: 3. Zimski MSR turnir "Felix Arba"
Posted: 28 Jan 2025, 20:55
by Pinia
Bilten