Search found 6 matches
- 22 Feb 2013, 20:22
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Kubure
- Replies: 2
- Views: 7318
Re: Kubure
ahahhah znači ne vrijede ništa a..da ih ni ne stavljam na njuškalo?hah
- 22 Feb 2013, 18:31
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Kubure
- Replies: 2
- Views: 7318
Kubure
zna li tko kakve su ovo kubure?ne izgledaju mi ništ posebno,koliko da tražim za njih?hvala
- 20 Feb 2013, 18:25
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Bajonete
- Replies: 7
- Views: 13668
Re: Bajonete
tesak sam prodao za 800 kn liku iz zgba..sutra mu šaljem..oke je cijena,šta mislite?
- 19 Feb 2013, 17:53
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Bajonete
- Replies: 7
- Views: 13668
Re: Bajonete
aham,hvala..ne razumijem se u to pa pišem gluposti..jel možete pogledat sliku i reć mi nešto o drugoj odozdo..stavio sam sliku na njuškalo,i prvi dan mi već stiglo 10 mailova,i svi pitaju za tu..ima drvenu futrolu..nema nikakav broj urezan ni oznaku..nudio mi je 1000 kn za nju i ovu iznad nje..dali ...
- 19 Feb 2013, 16:08
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Bajonete
- Replies: 7
- Views: 13668
Re: Bajonete
samo na jednoj ima oznaka..at3 i neki broj ispod 105541..šta to znači?
- 19 Feb 2013, 15:07
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Bajonete
- Replies: 7
- Views: 13668
Bajonete
Može li mi netko reći o kakvim se bajonetama radi i koliko mogu dobiti za svaku..ne kužim se u to,i svaka pomoć mi je dobrodošla..želio bih to prodat,da mi ne propada kod kuće u garaži..hvala puno..otvorite ovaj link,jer ne mogu stavit sliku tu jer je prevelika.. http://sphotos-b.ak.fbcdn.net ...
