Search found 6 matches

by ljevi
22 Feb 2013, 20:22
Forum: Mali OGLASI
Topic: Kubure
Replies: 2
Views: 7318

Re: Kubure

ahahhah znači ne vrijede ništa a..da ih ni ne stavljam na njuškalo?hah
by ljevi
22 Feb 2013, 18:31
Forum: Mali OGLASI
Topic: Kubure
Replies: 2
Views: 7318

Kubure

zna li tko kakve su ovo kubure?ne izgledaju mi ništ posebno,koliko da tražim za njih?hvala
by ljevi
20 Feb 2013, 18:25
Forum: Mali OGLASI
Topic: Bajonete
Replies: 7
Views: 13668

Re: Bajonete

tesak sam prodao za 800 kn liku iz zgba..sutra mu šaljem..oke je cijena,šta mislite?
by ljevi
19 Feb 2013, 17:53
Forum: Mali OGLASI
Topic: Bajonete
Replies: 7
Views: 13668

Re: Bajonete

aham,hvala..ne razumijem se u to pa pišem gluposti..jel možete pogledat sliku i reć mi nešto o drugoj odozdo..stavio sam sliku na njuškalo,i prvi dan mi već stiglo 10 mailova,i svi pitaju za tu..ima drvenu futrolu..nema nikakav broj urezan ni oznaku..nudio mi je 1000 kn za nju i ovu iznad nje..dali ...
by ljevi
19 Feb 2013, 16:08
Forum: Mali OGLASI
Topic: Bajonete
Replies: 7
Views: 13668

Re: Bajonete

samo na jednoj ima oznaka..at3 i neki broj ispod 105541..šta to znači?
by ljevi
19 Feb 2013, 15:07
Forum: Mali OGLASI
Topic: Bajonete
Replies: 7
Views: 13668

Bajonete

Može li mi netko reći o kakvim se bajonetama radi i koliko mogu dobiti za svaku..ne kužim se u to,i svaka pomoć mi je dobrodošla..želio bih to prodat,da mi ne propada kod kuće u garaži..hvala puno..otvorite ovaj link,jer ne mogu stavit sliku tu jer je prevelika.. http://sphotos-b.ak.fbcdn.net ...