Kubure
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: Kubure
Ova veća bi mi odgovarala za razbijanje oraha, a ovu manju bih koristio kao boomerang!!
Nudim 20 kn za obadvije, jbg recesija je i nema krznenih životinjica!!
Nudim 20 kn za obadvije, jbg recesija je i nema krznenih životinjica!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

