lismate opruge

Uradi sam, iskustva, savjeti, prijedlozi, slike vaših radova...
Post Reply
User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

lismate opruge

Post by BOXI » 09 Dec 2008, 23:38

Evo nakon čišćenja garaže iskopao sam par starih federa od jeep-a i flexericom skratio na komade prikladne za slanje poštom (cca 35-40 cm) ukupno 15-tak komada.
šaljem poštom o svom trošku u zamjenu za nekakav "nožić" napravljen od istih.ponude na PM.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Re: lismate opruge

Post by BoB » 10 Dec 2008, 09:50

rađe ih na proljeće iskoristi u mojoj kovačnici pa si sam nešto napravi :)
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: lismate opruge

Post by BOXI » 10 Dec 2008, 11:00

BoB wrote:rađe ih na proljeće iskoristi u mojoj kovačnici pa si sam nešto napravi :)
To bi bilo jako lijepo, ali kad bi imao slobodnog vremena. U gužvi sam sa poslom tako da nisam bio 4 vikenda ni u lovu.
Mislio sam zaposliti još jednog djelatnika kako bi imao malo više slobodnog vremena, ali ove najave o stezanju remena i ostale gluposti ...pa neznam kaj da napravim.
Inače djed od moje žene je bio kovač , jedini u okolici, tako da iz njegove ostavštine imam ponešto kovačkog alata (sitni alat izložen u klijet) a i nekoliko kilometara dalje (na njenoj domovini) i cijelu kovačnicu na raspolaganju, koja je trenutno zametana sa svim i svačim tako da je pretvorena u priručno skladište odbačenih i nepotrebnih stvari.
Ali nikad se ne zna....možda i ja jednog dana "prodelam" i pokušam san nešto napraviti. zato sam si ostavio par komada opruga da imam u budućnosti, a višak poklanjam.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr


User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: lismate opruge

Post by BOXI » 11 Dec 2008, 23:30

J07@ wrote:daj mjere :A25:
300-400 x 40x6 (mm)
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest