F-class i plinska kočnica

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
Pinia
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 92
Joined: 06 Sep 2017, 23:04
Location: Kvarner
Contact:

Re: F-class i plinska kočnica

Post by Pinia » 19 Feb 2022, 14:20

"980 m/s 185gr u 300 win mag"

Može samo koji barut i koja dužina cijevi hvala

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: F-class i plinska kočnica

Post by lex-lutor » 19 Feb 2022, 15:03

Pinia wrote:"980 m/s 185gr u 300 win mag"

Može samo koji barut i koja dužina cijevi hvala
24" cijev, WMX sjediste ( za duzi vrat ), twist 12" , N550 > 75 grs

( Moram provjerit biljeznicu, moguce da je za 300WM zrno bilo 167 a ne 185, no u svakom slucaju na 300WM nisam primjetio razlike na 100m sa plinskom ili bez uz razlicita zrna )
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: F-class i plinska kočnica

Post by jolly » 19 Feb 2022, 15:12

lex-lutor wrote:moguce da je za 300WM zrno bilo 167 a ne 185,
To je velika razlika u masi, ako govorio o brzini. Sa 167 je onda 980 m/s cak i moguce.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: F-class i plinska kočnica

Post by lex-lutor » 19 Feb 2022, 20:23

jolly wrote:
lex-lutor wrote:moguce da je za 300WM zrno bilo 167 a ne 185,
To je velika razlika u masi, ako govorio o brzini. Sa 167 je onda 980 m/s cak i moguce.
A bilo je tu testova preko 1100 m/s sa nekim cudnim zrnima od cudne legure ( ali 140 grs ) :-) :-)
Nemoguće je Nemoguće

Marko2Marko
Desetnik
Desetnik
Posts: 317
Joined: 04 Jun 2019, 13:48

Re: F-class i plinska kočnica

Post by Marko2Marko » 20 Feb 2022, 10:43

jolly wrote:
lex-lutor wrote:moguce da je za 300WM zrno bilo 167 a ne 185,
To je velika razlika u masi, ako govorio o brzini. Sa 167 je onda 980 m/s cak i moguce.
oboje je moguče, ali sa 185 bilo bi nestvarno jako; 5760J, a sa 167gr kuglo 5200J...

IB43
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1235
Joined: 18 Jan 2019, 16:31
Been thanked: 2 times

Re: F-class i plinska kočnica

Post by IB43 » 20 Feb 2022, 11:45

Ovisi koliki tlak čahura i kapisla mogu podnjeti.

Lapua čahura i CCI BR 2 kapisla su deblje i podnesu veće tlakove. Ovisi i koliko se zrno izvuče iz čahure, kako se namjesti čeoni zazor. Sve to poveća volumen čahure i dozvoli više baruta za isti tlak, tj. veću brzinu.

Ja sam za test podigao Scenar-L 155gr na 860 m/s sa N140 u .308 Win, 26" cijev. To je oko 3700J.

To su već performanse usporedive sa 30-06 kalibrom sa istim zrnom, barutom, 24" cijevi na normalnim tlakovima.

Treba znati i da je ovo bilo prilično hot i upitne sigurnosti. Troši i prlja cijev nemilo. Ne isplati se, meni ne. Smanjio sam na 825-835 m/s i tu nastavio.

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: F-class i plinska kočnica

Post by lex-lutor » 20 Feb 2022, 12:24

I nama se u prosjeku pokazalo da sa Lap. sc. 167 na 308W 800-830 m/s imamo najbolje grupe no za svaku pusku je druga duzina metka radi razlike u "jumpu" ..

Ja u pravilu kombiniram Lapua caure, CCI BR-2 i N140 za 308W , mada sam probao i sa CCI-MAgnum kapislama, trebalo bi se jos malo igrati no za ovo prvo imam sigurnu elaboraciju... No sa Vitavorijem je kasicni problem Ljeto/Zima pa bi mozda trebalo razmisljati o nekom stabilnijem barutu..
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: F-class i plinska kočnica

Post by lex-lutor » 20 Feb 2022, 12:29

Marko2Marko wrote:
jolly wrote:
lex-lutor wrote:moguce da je za 300WM zrno bilo 167 a ne 185,
To je velika razlika u masi, ako govorio o brzini. Sa 167 je onda 980 m/s cak i moguce.
oboje je moguče, ali sa 185 bilo bi nestvarno jako; 5760J, a sa 167gr kuglo 5200J...
Ipak je u pitanju bilo 167grs a ne 185...

Sa "Impalom" sam probao ici preko 1100 m/s ali je to bilo neupotrebljivo za bilo kakvo pucanje... :-(
Nemoguće je Nemoguće

IB43
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1235
Joined: 18 Jan 2019, 16:31
Been thanked: 2 times

Re: F-class i plinska kočnica

Post by IB43 » 20 Feb 2022, 12:39

A koji barut. Kod nas je u ponudi VV, Lovex i RS, ne svi tipovi. Trebao bi još Hodgdon i IMR u ponudi za moći pravilno odabrati.

U pravu si za ljeto/zima. Meni sa N140 već 10C razlike potpuno izbaci metak iz noda.
Isprobati ću N150. Sporiji je i sa blažim ekstremima. Osim Scenara 175, sva druga zrna mi traže N150.

Inače, ja sam zadovoljan sa VV. Jednom kada se namjesti, radi super. Čisto izgara, aditivi za bakar funkcioniraju. Ali treba punjenje sortirati po temperaturi.

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: F-class i plinska kočnica

Post by lex-lutor » 20 Feb 2022, 13:53

Ma VV je po pitanju cistoce i odrzavanja zahvalan do neba... E sada svi se moramo prilagoditi onome sto je dostupno na trzistu.. Mislim da su zadnje cijene Lovexa +100% u odnosu na prosle ??
Nemoguće je Nemoguće

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest