iz oglasnika

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

iz oglasnika

Post by zmenk » 27 Dec 2008, 01:52

naletio na ovo

http://www.oglasnik.hr/oglasi/slobodno_ ... 65739.html

mene ne zanima vec san nesto narucivao tako da san u zimskom snu sta se tice kupovine

modovi izbrisite ako ovo krsi pravila o oglasavanju
moj oglas nije niti znam ko oglasava cisto zelim skrenit paznju na zanimljivu cijenu ako je sve kao sta pise u oglasu
..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: iz oglasnika

Post by k.horvat » 27 Dec 2008, 08:49

Moje je misljenje da opcenito ne bi smio biti problem
ako mi netko ukaze na neki zanimljivi oglas.

Nikad se ne zna sto netko kupuje/prodaje pa
moze biti korisno.

Ali, misljenje je kao i shu..k, svi ga imaju! :twisted:

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: iz oglasnika

Post by patch » 27 Dec 2008, 13:38

Slazem se s prethodnikom i još bih nadodao da dok god nema neke skrivene sheme c5g6 da se zezne pojedinac ili dio populacije, no problem at all.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: iz oglasnika

Post by BOXI » 27 Dec 2008, 18:08

Na taj oglas sam i ja "naletio" i već sam htio ovdje postaviti pitanje da netko napiše svoje mišljenje o njemu i o isplativosti kupnje???
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: iz oglasnika

Post by Mr.Cabdriver » 27 Dec 2008, 19:33

BOXI wrote:Na taj oglas sam i ja "naletio" i već sam htio ovdje postaviti pitanje da netko napiše svoje mišljenje o njemu i o isplativosti kupnje???

Ako nemaš namjeru izvaljivat vrata iz štokova s njime ili štemat kupatila, dobra investicija je definitivno. Po mom mišljenju bio bi dobar nož za svakodnevno nošenje da nismo u državi di se i mali sklopivi švicarac smatra oružjem manijakalnog ubojice. Svakako dobar nož ukoliko ga se ne siluje do uništenja.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests