naoruzanje za novu 2009

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
renato0013
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 74
Joined: 11 Jun 2008, 22:27

naoruzanje za novu 2009

Post by renato0013 » 31 Dec 2008, 13:04

jeste li spremili sve potrebno?
Attachments
naoruzanje.jpg

renato0013
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 74
Joined: 11 Jun 2008, 22:27

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by renato0013 » 31 Dec 2008, 13:05

renato0013 wrote:jeste li spremili sve potrebno?
is sad vidim gdje sam postao
molim prebaciti gdje spada

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by nobile157 » 31 Dec 2008, 15:38

Nikada nisam volio petarde. Pogotovo pod nogama ...
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
shelby-eleanor
Desetnik
Desetnik
Posts: 322
Joined: 30 Mar 2008, 20:57

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by shelby-eleanor » 31 Dec 2008, 16:08

nobile157 wrote:Nikada nisam volio petarde. Pogotovo pod nogama ...
takodjer :A25:
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by Legion66 » 31 Dec 2008, 16:24

Zbog pomanjkanja love i nedostatka rodbine i kumovine u dijaspori (govorim za vrijeme prije DR) nije baš lako bilo doći do petardi, a pogotovo raketa i ostalih điđa. Zato smo mi klinci pucali s karabitom. Uzeli smo u obližnjoj drvnoj industriji 25-litarne kante od laka i pucali ko iz topova. Puno zanimljivije, a i glasnije pucanje nego bacanje petardi jedan drugom pod noge.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by Knife_maniac » 31 Dec 2008, 17:01

nobile157 wrote:Nikada nisam volio petarde. Pogotovo pod nogama ...
A ja u kapuljaci...

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by patch » 31 Dec 2008, 18:35

renato0013 wrote:is sad vidim gdje sam postao
molim prebaciti gdje spada
No, no, no, baš je na pravom mjestu.

Petarde ne volim, jer asociraju na rat. Onaj kome je zazujala granata pored ušiju, zna o čemu govorim. A toga je, barem u mom kraju, bilo i previše.
Osobno bih ih zabranio, kao i pucanje u zrak kod proslave NY.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by nobile157 » 31 Dec 2008, 19:13

Bilo kakvo pucanje u zrak i JE ZABRANJENO. A petarde bih ja dozvolio, ali na stadionu ili kakvom drugom mjestu, u točno određeno vrijeme, pa tko voli, nek izvoli. Ali, svaka petarda izvan toga bi bila velika kazna i mjesec dana zatvora.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

renato0013
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 74
Joined: 11 Jun 2008, 22:27

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by renato0013 » 31 Dec 2008, 19:17

nobile157 wrote:Bilo kakvo pucanje u zrak i JE ZABRANJENO. A petarde bih ja dozvolio, ali na stadionu ili kakvom drugom mjestu, u točno određeno vrijeme, pa tko voli, nek izvoli. Ali, svaka petarda izvan toga bi bila velika kazna i mjesec dana zatvora.
definitivno - nisam metka opalio za novu godinu nepamtim
picim samo petarde u cjevulju zabijenu u zemlju
a rakete namjestim djeci da potpaljuju - kud dobro grunu tud jos i svijetle

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by Knife_maniac » 31 Dec 2008, 20:45

Jesi li to mozda uzeo one pakete iz Peveca ?
Vidio sam da su imali neku akciju ali mi bilo zao dati 200-300 kn za par sec vatrometa.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: naoruzanje za novu 2009

Post by Mike_Torello » 01 Jan 2009, 23:17

a nije ti zao dati parstokuna za dobru butelju propustiti kroz bubrege i izliti u zahod? =) dodje ti na isto =) jedno i drugo je za gust =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest