naoruzanje za novu 2009
-
renato0013
- Razvodnik

- Posts: 74
- Joined: 11 Jun 2008, 22:27
-
renato0013
- Razvodnik

- Posts: 74
- Joined: 11 Jun 2008, 22:27
Re: naoruzanje za novu 2009
is sad vidim gdje sam postaorenato0013 wrote:jeste li spremili sve potrebno?
molim prebaciti gdje spada
Re: naoruzanje za novu 2009
Nikada nisam volio petarde. Pogotovo pod nogama ...
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- shelby-eleanor
- Desetnik

- Posts: 322
- Joined: 30 Mar 2008, 20:57
Re: naoruzanje za novu 2009
takodjernobile157 wrote:Nikada nisam volio petarde. Pogotovo pod nogama ...
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
Re: naoruzanje za novu 2009
Zbog pomanjkanja love i nedostatka rodbine i kumovine u dijaspori (govorim za vrijeme prije DR) nije baš lako bilo doći do petardi, a pogotovo raketa i ostalih điđa. Zato smo mi klinci pucali s karabitom. Uzeli smo u obližnjoj drvnoj industriji 25-litarne kante od laka i pucali ko iz topova. Puno zanimljivije, a i glasnije pucanje nego bacanje petardi jedan drugom pod noge.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: naoruzanje za novu 2009
A ja u kapuljaci...nobile157 wrote:Nikada nisam volio petarde. Pogotovo pod nogama ...
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: naoruzanje za novu 2009
No, no, no, baš je na pravom mjestu.renato0013 wrote:is sad vidim gdje sam postao
molim prebaciti gdje spada
Petarde ne volim, jer asociraju na rat. Onaj kome je zazujala granata pored ušiju, zna o čemu govorim. A toga je, barem u mom kraju, bilo i previše.
Osobno bih ih zabranio, kao i pucanje u zrak kod proslave NY.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Re: naoruzanje za novu 2009
Bilo kakvo pucanje u zrak i JE ZABRANJENO. A petarde bih ja dozvolio, ali na stadionu ili kakvom drugom mjestu, u točno određeno vrijeme, pa tko voli, nek izvoli. Ali, svaka petarda izvan toga bi bila velika kazna i mjesec dana zatvora.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
-
renato0013
- Razvodnik

- Posts: 74
- Joined: 11 Jun 2008, 22:27
Re: naoruzanje za novu 2009
definitivno - nisam metka opalio za novu godinu nepamtimnobile157 wrote:Bilo kakvo pucanje u zrak i JE ZABRANJENO. A petarde bih ja dozvolio, ali na stadionu ili kakvom drugom mjestu, u točno određeno vrijeme, pa tko voli, nek izvoli. Ali, svaka petarda izvan toga bi bila velika kazna i mjesec dana zatvora.
picim samo petarde u cjevulju zabijenu u zemlju
a rakete namjestim djeci da potpaljuju - kud dobro grunu tud jos i svijetle
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: naoruzanje za novu 2009
Jesi li to mozda uzeo one pakete iz Peveca ?
Vidio sam da su imali neku akciju ali mi bilo zao dati 200-300 kn za par sec vatrometa.
Vidio sam da su imali neku akciju ali mi bilo zao dati 200-300 kn za par sec vatrometa.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: naoruzanje za novu 2009
a nije ti zao dati parstokuna za dobru butelju propustiti kroz bubrege i izliti u zahod? =) dodje ti na isto =) jedno i drugo je za gust =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


