I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB je održan ove subote u Zagrebu po prvi puta. U ovoj vrsti natjecanja po pravilima IPSC-a natjecatelji pucaju u metalne mete. NAPOMENA: najbolja ekipa pucala je novim HS-om XDM u kalibru 9 mm, kao i prvo i trećeplasirani strijelci.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
Mozda samo kao prijedlog - opisati tijek akcije, način bodovanja, maksimalni broj bodova koji se može postići kao i prosječna vremena trajanja pucanja - za nas neznalce koje to zanima.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
Vjeruj mi, za to skužit prvo moraš vidjet jedan IPSC nastup da bi imao temelje za teoretsku poduku.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
bilo je blato kad su u cizmama a? =(
jel to Nobile Shooting Officer? =)
jel to Nobile Shooting Officer? =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
Da, bilo je blatnjavo, pa sam navukao lovačke čizme. Lakše za očistiti od cipela.
Sudio sam, a na mom stage-u se trčalo lijevo-desno, pa sam trčao za 42 natjecatelja, a onda pucao.
Pravila su ista kao za IPSC: Sudac na svakog natjecatelja, timer, na zvuk timera pucaš u metale, ako je u pitanju plata, brojiš pogotke, a i ploča se ofarba iza svakog natjecatelja, a ako se puca u popere, oni padnu kada su pogođeni. Računa se vrijeme i pogoci, a rezultat izračunava kompjuter, tj WINMMS program za IPSC.
Sudio sam, a na mom stage-u se trčalo lijevo-desno, pa sam trčao za 42 natjecatelja, a onda pucao.
Pravila su ista kao za IPSC: Sudac na svakog natjecatelja, timer, na zvuk timera pucaš u metale, ako je u pitanju plata, brojiš pogotke, a i ploča se ofarba iza svakog natjecatelja, a ako se puca u popere, oni padnu kada su pogođeni. Računa se vrijeme i pogoci, a rezultat izračunava kompjuter, tj WINMMS program za IPSC.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
-
renato0013
- Razvodnik

- Posts: 74
- Joined: 11 Jun 2008, 22:27
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
inace ovaj u zutoj majici je pobjednik natjecanja - franjo nadj iz osijeka mladic puca kao poludjeo
-
renato0013
- Razvodnik

- Posts: 74
- Joined: 11 Jun 2008, 22:27
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
prve cetri slike - imas 28 metalnih meta koje moras oboriti - bez obzira na redosljedpatch wrote:Mozda samo kao prijedlog - opisati tijek akcije, način bodovanja, maksimalni broj bodova koji se može postići kao i prosječna vremena trajanja pucanja - za nas neznalce koje to zanima.
sljedece dvije ne vide se mete pa nema smisla opisivati
zatim slika sa tri crvene mete - prvo gadjas najdalju sa 6 hitaca pa onda izmjena spremnika i desnu sa 6 hitaca, izmjena spremnika pa ljevu desnom rukom 6 hitaca
zadnje slike treba oboriti popere ljevo i desno od srednjeg crvenog i njega na kraju
prvi put oruzje u holsteru metak u cijevi potezes i paljba, drugi put oruzje prazno potezes ubacujes spremnik i paljba
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
Ne, mali puca izvanredno, na tatu.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
Ovo bi trebalo premjestiti u STRELJAŠTVO, ako smijem napomenuti. Kada je tema otvorena čini mi se da još nije bilo Streljaštva kao posebne grupe.
Malo pregledavam stare teme i postove, pa ako primijetim još nešto, napomenut ću, kako bi forum bio pregledniji.
Malo pregledavam stare teme i postove, pa ako primijetim još nešto, napomenut ću, kako bi forum bio pregledniji.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: I CROATIAN STEEL CHALLENGE ZAGREB
Najljepše zahvaljujem, red je da nakon toliko tema malo posložimo forum da bude pregledniji. Ako se stalno ide sa novim temama, postaje nepregledno, a trebalo bi se malo vratiti na neke teme i eventualno ih nadopuniti i možda još nešto dodati.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



