Sanjo sam čudan san

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
User avatar
Breadfan
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 968
Joined: 26 Dec 2008, 16:25
Location: Rijeka
Contact:

Sanjo sam čudan san

Post by Breadfan » 04 Mar 2009, 13:07

Sanjao sam da sam u svom starom stanu (kad sam bio mali) i da ogroman, čudovišni pauk udara na vrata s namjerom da želi provaliti. Glava mu je bila otprilike ko košarkaška lopta, svako oko ko jedna onako lijepo uzgojena genetski modificirana jabuka, a žalci da s njima možeš komotno rezat doner kebap. Bio je crn i imao ogromno krzno na leđima. Udarao je u vrata i samo je bilo pitanje vremena kad će provaliti.

Bijela drvena vrata su sve više i više popuštala, počele su se nazirati pukotine i samo što nisu poklekla pod pritiskom ove monstruozne beštije.

Ja sam bio u nekakvoj bijeloj pidžami s točkicama...pohitao sam i uzeo pištolj iz futrole i repetirao ga.

No, čak i u snu, nakon kratkog razmatranja svih zakonsko-legalnih peripetija o uporabi oružja (sjećam se nešto što je Nobile piso na forumu), uhvatio sam pljucu za cijev i s drškom ga lupao po glavi dok pauk nije pobjego ća.

Sad mi vi recite, jesam dobro postupio? Pauk je preživio i kakve su sad šanse da me u nekom sljedećem snu tuži za tjelesne ozljede i duševnu bol?
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Sanjo sam čudan san

Post by nobile157 » 04 Mar 2009, 15:05

Velike, a odgovoran si i za naročito okrutno ponašanje (tući nekoga drškom pištolja po glavi???????) :A38:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Sanjo sam čudan san

Post by k.horvat » 04 Mar 2009, 15:50

Mislim da je ok postupak, ali svejedno se slijedeci put sjeti "raid-a". :mrgreen:

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

Re: Sanjo sam čudan san

Post by blackpowder » 04 Mar 2009, 17:31

a kemijsko oružje Dok? :A35:
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Sanjo sam čudan san

Post by nobile157 » 04 Mar 2009, 19:52

ZABRANJENO !

To nije za prave strijelce.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Sanjo sam čudan san

Post by Original_G » 04 Mar 2009, 21:10

možeš ga s piksom gađati u glavu, to je streljački :idea:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Sanjo sam čudan san

Post by Mr.Cabdriver » 04 Mar 2009, 22:20

Breadfan wrote:Sanjao sam da sam u svom starom stanu (kad sam bio mali) i da ogroman, čudovišni pauk udara na vrata s namjerom da želi provaliti.
Mogu ja dobit te tvoje tablete za slobodnu upotrebu. Ako ne, barem mi javi di ima za nabavit jer tvoje tablete rade bolje snove od mojih tableta :A33:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Breadfan
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 968
Joined: 26 Dec 2008, 16:25
Location: Rijeka
Contact:

Re: Sanjo sam čudan san

Post by Breadfan » 04 Mar 2009, 23:11

Mr.Cabdriver wrote:
Breadfan wrote:Sanjao sam da sam u svom starom stanu (kad sam bio mali) i da ogroman, čudovišni pauk udara na vrata s namjerom da želi provaliti.
Mogu ja dobit te tvoje tablete za slobodnu upotrebu. Ako ne, barem mi javi di ima za nabavit jer tvoje tablete rade bolje snove od mojih tableta :A33:
Ma nešto je u zraku.. :mrgreen:..možda ova naša rafinerija, ko će ga znat... :A13:
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n

gutenberg
Skupnik
Skupnik
Posts: 215
Joined: 06 Feb 2009, 10:59

Re: Sanjo sam čudan san

Post by gutenberg » 05 Mar 2009, 11:49

Sad mi vi recite, jesam dobro postupio? Pauk je preživio i kakve su sad šanse da me u nekom sljedećem snu tuži za tjelesne ozljede i duševnu bol?
Očito si pod nekim tabletama išao spavati, ili si pak zaboravio uzeti tablete?
Ne samo da je pauk preživio, već ćeš u daljnjem životu imati noćne more, bit ćeš proklet
zbog nanošenja tjelesnih ozljeda pauku.
Ipak, nije sve tako crno. Ima rješenja.
Obrij bradu jer ona je mamac paucima, podsjeća ih na mrežu pa se
vole ugnijezditi.
Tako ćeš se osloboditi pauka a time i noćnih mora.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Sanjo sam čudan san

Post by Mike_Torello » 05 Mar 2009, 13:57

i neka stavi malo soli ispod jastuka!
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests