Okupljanja
Okupljanja
Pretpostavljam da nas je poprilicno zainteresiranih za druzenje.
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?
Prijedozi...
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?
Prijedozi...
Re: Okupljanja
Vidim da ima upita oko vlasnistva streljane.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.
Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.
Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
FIVE W
blackpowder & Blaja
oprašuju crnim prahom
Rijeka streljana Drenova
danas 25.03.2009 iza 13 sati
onako za gušt,
oprašuju crnim prahom
Rijeka streljana Drenova
danas 25.03.2009 iza 13 sati
onako za gušt,
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: Okupljanja
Daj podatke da i ja uplatim godišnju članarinu. Nije bit koliko bum puta tebi došel na škropec, već je bit da se pomogne lokalna udruga.k.horvat wrote:Vidim da ima upita oko vlasnistva streljane.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.
Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.
Last edited by Guest on 14 Apr 2009, 20:59, edited 1 time in total.
Reason: Molim zainteresiranima dostaviti podatke!
Reason: Molim zainteresiranima dostaviti podatke!
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: Okupljanja
slike sa Drenove imam na mobitelu i sad sam na sto čuda zakaj to ne šalje dalje! Mob je novi pretplata nova od prije par dana ima tko ideju?
Last edited by Guest on 14 Apr 2009, 21:02, edited 1 time in total.
Reason: Uredi i posalji to vise, spavanja se nece tolerirati!!
Reason: Uredi i posalji to vise, spavanja se nece tolerirati!!
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
-
tehnotezak
- Razvodnik

- Posts: 125
- Joined: 18 Aug 2009, 12:56
- Location: Picok-Stadt
Re: Okupljanja
U izgradnji je lijepa i moderna streljana blizu Hampovice(BJ) samo nikako da se otvori.Zahvaljujuci slavnoj birokraciji i td...
-
tehnotezak
- Razvodnik

- Posts: 125
- Joined: 18 Aug 2009, 12:56
- Location: Picok-Stadt
Re: Okupljanja
De poslji mi svoj broj na P.M. ja bi rado dosel.Tak itak nemam gde osvetlati cevke osim u lovu,a i tam nemres navek.k.horvat wrote:Pretpostavljam da nas je poprilicno zainteresiranih za druzenje.
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?
Prijedozi...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

